Техно

Сучасне устаткування для опалення та гарячого водопостачання від компанії «Енергія Сервіс»

Проблеми енергозбереження в країні надихають на пошук нових рішень, направлених на виробництво економічного устаткування для опалення та гарячого водопостачання. Компанія «Енергія Сервіс» найкраще справляється з таким завданням. Вона спеціалізується на виробництві якісних твердопаливних котелень модульного та стаціонарного типу та надає можливість створювати комфортні умови проживання та виконання посадових обов’язків на об’єктах різної площі та цільового призначення. На сайті компанії https://energyservice.com.ua/ua/ надається необхідна інформація про якісні і технічні характеристики устаткування та умови подачі заявки на їхнє виготовлення з урахуванням опалювальної площі. Наряду з сучасним виробництвом твердопаливних котелень модульного та стаціонарного типу компанія «Енергія Сервіс» надає послуги їхнього монтажу та введення в експлуатацію. Показники потужності устаткування для опалення та гарячого водопостачання житлових будинків, котеджних селищ, комерційних структур, підприємств, адміністративних будівель, навчальних закладів та інших приміщень варіюються від 0,1 МВт до 9.8 МВт.

Переваги котельного устаткування від компанії «Енергія Сервіс»

Твердопаливні котельні модульного та стаціонарного типу, на виробництві яких спеціалізується компанія « Енергія Сервіс», мають ряд переваг. До них відносяться:

  • можливість використовувати різні види твердого палива: дрова, вугілля, щепу, брикети, пелети;
  • тривалий термін експлуатації без проведення ремонту;
  • відповідність вимогам міжнародних стандартів якості, екологічної безпеки навколишнього середовища;
  • економічність та ефективність котельного устаткування;
  • надійність вузлів автоматизації та контролю роботи обладнання, систем спеціальної водо підготовки, насосних груп та інших приладів, необхідних для якісного функціонування мобільних та стаціонарних котелень;
  • відповідність вимогам, побажанням та фінансовим можливостям замовників;
  • гарантована праця котелень за заданим температурним графіком;
  • можливість проведення віддаленого моніторингу та керування роботою опалювального обладнання;
  • компактність устаткування, яка зумовлює його оперативний і економічний монтаж та швидке введення в експлуатацію;
  • відповідність вартості, якісних, технічних, експлуатаційних характеристик устаткування для опалення та гарячого водопостачання будівель, споруд будь-якого призначення.

Замовляйте економічне, якісне, ефективне котельне устаткування від компанії «Енергія Сервіс» та виконуйте завдання по енергозбереженню в країні!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

seventeen − three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.