Авторські статті

Сучасне лихо Українського Націоналізму – змішування його з нацизмом

Деякі представники української молоді, самі того не усвідомлюючи, своєю дивною поведінкою часто дискредитують весь Український Націоналізм. 

Чимало юнаків 15-20 років називають себе націоналістами, від них часто можна почути гасла “Слава Україні!” чи ”Слава Нації!”, які є характерними для Українських Націоналістів, але при цьому вони не розуміють істинної суті Націоналізму. УКРАЇНСЬКОГО Націоналізму. 

Пливучи за “модною” течією, такі молодики вдягаються в стилі скінів, носять свастику, кидають “зіги”. Таким чином вони відчувають себе “міцнішими” й “крутішими”. Вони наслухались про міць німецьких вояків та нацистської Німеччини і цими формальними речами-символами прагнуть перенести їх на український ґрунт. Знову ж таки – дискредитуючи весь Націоналістичний рух України.

Не заперечую, є в нацизмі й вартісні ідеї, але загалом будь-які асоціації Українського Націоналізму з конкретним режимом, наслідки якого всім добре відомі, нашому Націоналізмові тільки шкодять.

Тож задумайтеся самі і підштовхніть до роздумів тих своїх знайомих, за котрими Ви могли бачити подібні «повадки».
Бо ж понад усе в нас – Україна. І не інакше.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

6 коментарів

 1. Панове добродії, треба вчити молодь. Конче необхідна робота по розмежуванню понятть “націоналізм” і “нацизм”. Червона чума третього рейху не ліпше за червону чуму кремлівської імперії. І молодик, що зігує чи малює свастику, не може називати себе націоналістом. Він морально на стороні тих, хто катував українських повстанців і вважав українців за недолюдків.

 2. Віктор Борківський (граф Дунін-Борковський) :

  Фуйня це усе. У роки боротьби за незалежність України нас також називали націонал-фашистами ті, хто виростив німецький націонал-соціалізм, який Сталіним названо німецьким фашизмом, щоб відхреститися від аналогічного соціалізму.

  Речь Сталина на XVII съезде:

  «Народные массы не дошли еще до того, чтобы пойти на штурм капитализма, но что идея штурма зреет в сознании масс, – в этом едва ли может быть сомнение. Об этом красноречиво говорят хотя бы такие факты, как испанская революция, свергнувшая режим фашизма.
  Не удивительно, что фашизм стал теперь наиболее модным товаром среди воинствующих буржуазных политиков. Я говорю не только о фашизме вообще, но прежде всего о фашизме германского типа, который неправильно называется национал-социализмом, ибо при самом тщательном рассмотрении невозможно обнаружить в нем даже атома социализма.
  В этой связи победу фашизма в Германии нужно рассматривать не только как признак слабости рабочего класса и результат измен социал-демократии рабочему классу, расчистившей дорогу фашизму.

  Не мешает, поэтому рассмотреть, коротко те планы организации войны, которые вынашиваются теперь в кругах буржуазных политиков.
  Одни думают, что войну надо организовать против одной из великих держав. Они думают нанести ей уничтожающее поражение и поправить свои дела за ее счет. Допустим, что они организовали такую войну. Что из этого может получиться? Как известно, во время первой империалистической войны тоже хотели уничтожить одну из великих держав – Германию и поживиться за ее счет. А что из этого вышло? Германию они не уничтожили, но посеяли в Германии такую ненависть к победителям и создали такую богатую почву для реванша, что до сих пор еще не могут, да, пожалуй, не скоро еще смогут расхлебать ту отвратительную кашу, которую сами же заварили. Но зато они получили разгром капитализма в России, победу пролетарской революции в России и – ясное дело – Советский Союз. Где гарантия, что вторая империалистическая война даст им “лучшие” результаты, чем первая? Не вернее ли будет предположить обратное?»
  Так что, предтеча германского фашизма – социализм.

  1. Повний бред ліпити ці поняття в одне ціле.
   Бути Українським націоналістом означає,знати історію своєї держави та традиції своїх прадідів,розуміти і поважати ці святі речі.Пишатися тим що ти Українець і поважати герб,гімн і прапор своєї батьківщини:
   гордо носити вишиванку
   ходити до церки і поважати батьків
   святкувати релігійні і державні свята
   Просто любити свою Україну так,щоб відстоювати її навіть зі зброєю в руках,небоячись померти за неї.

   тобі ж ддт мабуть цьго не зрозуміти,націоналістом народжуються….

   1. ДДТ прав, остальное лирика. Основы украинского национализма заложили Дмитро Донцов,Мыхайло Сциборский. Последний главный идеолог ОУН. Оба этих господина попадают под строгое определение фашистов (не в ругательном смысле слова, а в идеологическом). Все современные националистические движения являются продолжателями дела ОУН (по их собственным признаниям).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.