Війна рф проти України

СУ-24 озброять протикорабельною ракетою: на Одеському авіаційному заводі створюють повітряну платформу для ракети Нептун

На Одеському авіаційному заводі створюють повітряну платформу для використання протикорабельної крилатої ракети «Нептун».

На цьому , 3 травня, наголосив Міністр оборони України Степан Полторак, перебуваючи з робочим візитом на Одеському авіаційному заводі Державного концерну «Укроборонпром».

Зокрема, Міністр оборони зазначив, що наразі визначено три основні напрямки, над якими працює персонал Одеського авіазаводу.

— Основний серйозний напрямок, на якому сьогодні зосереджена робота заводу — модернізація, ремонт літаків Л-39, що дає можливість якісніше готувати наших майбутніх льотчиків і тих військовослужбовців, які приходять на перепідготовку, а також значно мінімізувати витрати на підготовку льотного складу Збройних Сил, — зауважив Степан Полторак.

За словами Міністра оборони, іншим важливим напрямком визначено модернізацію розвідувального літака Су-24МР, що дасть можливість чітко здійснювати управління Повітряних Сил в ході ведення бойових дій, підвищить їхню ефективність, а також дозволить отримувати інформацію для прийняття рішення керівником ведення бойових дій в онлайн-режимі.

— Третьою перспективною програмою, над якою ми сьогодні працюємо — є створення повітряної платформи для використання корабельної крилатої ракети «Нептун», — зазначив глава оборонного відомства.

Степан Полторак повідомив, що на цей рік в рамках державного оборонного замовлення Міністерством оборони передбачено фінансовий ресурс для Одеського авіазаводу близько трьохсот млн грн.

Нагадаємо, що українськими розробниками комплексу крилатих ракет Нептун було визначено повітряний носій для розроблюваної ракети. На думку розробників, Су-24М як не можна краще підходить в якості носія крилатої ракети, оскільки є досить потужною і важкою машиною, адже протикорабельна важить майже тонну.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України