Війна РФ проти України

Стягнули 450 літаків та 300 гелікоптерів, але сховали: українська розвідка з’ясувала важливу деталь

Головне управління розвідки підтверджує, що окупанти стягнули авіацію, можливо, для масованого удару по Україні. Але при цьому командування путінської армії все це добро сховало глибоко у своєму тилу.

Як прокоментував Kyiv Post представник ГУР Андрій Юсов, Росія зібрала сотні літаків і гелікоптерів на своїх авіабазах у своїх західних регіонах, але масований повітряний напад малоймовірний.

“Ми маємо інформацію про наявність приблизно 450 літаків тактичної авіації (не стратегічних бомбардувальників) і близько 300 гелікоптерів, половина з них – ударні. Вони розміщені в основному на території Російської Федерації не менше ніж в 200 км від кордону, зосереджені в різних місцях, але за межами нашого обстрілу”, – сказав Юсов.

Юсов зазначив, що російські аеродроми та авіаційні засоби навмисно розташовані за 200 км або більше від кордону, щоб не потрапити в зону потенційного удару 80-кілометрового залпу HIMARS.

За останніми оцінками розвідки Росія може використовувати авіацію на сході України.

“Наступ Росії на сході триває, і це реалізація плану Путіна щодо захоплення територій Донецької та Луганської областей до кінця березня”, – додав він.

Юсов вважає, що нинішня спроба Кремля завоювати східні регіони України закінчиться невдачею з літаками або без них.

Крім того, представник ГУР наголосив, що Україні необхідно посилювати ППО та авіацію, включаючи винищувачів четвертого покоління виробництва США F-16.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України