Новини

Створення сайтів. Переваги платформи OpenCart

Онлайн бізнес користується величезною популярністю. Він може приносити великий прибуток, ним можна управляти з будь-якої точки світу, його розвиток залежить від наполегливості власника. Найчастіше люди створюють інтренет-магазини, але самостійно це зробити дуже важко. Тому краще звернутись до спеціалістів, які зможуть реалізувати усі задуми.

Платформа OpenCart: переваги та недоліки

OpenCart – це українська платформа для створення виключно інтернет-магазинів. Якщо ви хочете почати бізнес саме тут, вам допоможуть спеціалісти з агенції https://gts-agency.com/magazin-opencart/, які зможуть дати поради та розрахувати терміни створення. Але спочатку варто ознайомитись з усіма перевагами та недоліками OpenCart:

  • Платформа зручна для SEO просування. В самій системі є різні інструменти для пошукової оптимізації (можна прописувати теги, підписувати товари, вставляти посилання тощо).
  • Платіжні системи. Платформа дає можливість під’єднати різні відомі системи оплати: LiqPay, Fondy, Wayforpay, 2CheckOut, PayPal, WebMoney.
  • Різні валюти. Можна увімкнути оплату в іноземній валюті.
  • Система підрахунків. OpenCart може рахувати податки, вартість доставки тощо. Це зберігає час, адже не вимагаю ручних підрахунків.
  • Аналіз. Система може самостійно визначити, які товари найчастіше купують, скільки було повернень, що цікавить покупців. На основі цього можна покращити прибутковість бізнесу.
  • Мови. Сайт можна перекласти на будь-яку мову світу. Це дуже актуально зараз, особливо для міжнародного бізнесу.
  • Особистий кабінет. Покупець після реєстрації зможе слідкувати за станом замовлення, за часом та вартістю доставки тощо. 
  • Імпорт. Все з сайту на OpenCart можна перемістити автоматично в Exel.

Окрім цього можна підключити аналітику від Google, щоб мати ще більше можливостей по оптимізації свого сайту. 

Варто знати також про декілька недоліків OpenCart. У ньому часто виникають проблеми із ЧПУ. Окрім того, якщо якусь сторінку сайту видалено, її система буде сканувати, як наявну. Це негативно впливає на рейтинг. Але враховуючи усі переваги, мінусів не так і багато.

Де замовити створення сайту?

Кращим місцем, де можна замовити розробку сайту, являється GTS Agency, які можуть створити інтернет-магазин не лише на OpenCart, а й на WordPress. Для зв’язку з компанією варто заповнити онлайн форму на сайті та дочекатись дзвінка від менеджера. Після обговорення ціни та усіх деталей, агенція почне розробку магазину.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України