Створено тест для визначення психічного здоров’я людини

Психолог з Великобританії Кевін Даттон розробив унікальний тест, за допомогою якого можна досить точно визначити, чи є людина психопатом. Про це повідомили зарубіжні наукові видання.

За словами фахівця, “піддослідному” досить відповісти на кілька питань, щоб дізнатися, чи міркує він, як людина з психічними відхиленнями.

Спочатку необхідно представити наступну ситуацію: на рейсах по яких рухається поїзд лежать люди. П’ятеро з них знаходяться з правого боку, а один – з лівого. Учаснику випробування необхідно вибрати, куди повернути поїзд. Очевидно, що здорові люди виберуть варіант, де постраждає тільки один чоловік, а не п’ять.

Друге завдання виглядає практично так само. На шляху поїзда метро лежать кілька пасажирів, а на платформі стоїть повний чоловік. Якщо зіштовхнути його на рейки, люди залишаться живі. В даному випадку психопатом є той, хто не готовий пожертвувати безпекою одного заради інших. Справа в тому, що прояв емоцій є доказом того, що опитуваний здоровий. Саме така людина не зможе штовхнути під поїзд незнайомця.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

six + 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh