Авторські статтіТехно

Створено тест для визначення психічного здоров’я людини

Психолог з Великобританії Кевін Даттон розробив унікальний тест, за допомогою якого можна досить точно визначити, чи є людина психопатом. Про це повідомили зарубіжні наукові видання.

За словами фахівця, “піддослідному” досить відповісти на кілька питань, щоб дізнатися, чи міркує він, як людина з психічними відхиленнями.

Спочатку необхідно представити наступну ситуацію: на рейсах по яких рухається поїзд лежать люди. П’ятеро з них знаходяться з правого боку, а один – з лівого. Учаснику випробування необхідно вибрати, куди повернути поїзд. Очевидно, що здорові люди виберуть варіант, де постраждає тільки один чоловік, а не п’ять.

Друге завдання виглядає практично так само. На шляху поїзда метро лежать кілька пасажирів, а на платформі стоїть повний чоловік. Якщо зіштовхнути його на рейки, люди залишаться живі. В даному випадку психопатом є той, хто не готовий пожертвувати безпекою одного заради інших. Справа в тому, що прояв емоцій є доказом того, що опитуваний здоровий. Саме така людина не зможе штовхнути під поїзд незнайомця.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

eight − six =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.