Авторські статті

Студенство та молодь розпочинає люстрацію керівників вишів

Студентська громадськість України розпочинає люстрацію керівників українських вишів. Про це повідомляють в Молодіжному крилі партії “УДАР”.

“Протягом останніх трьох місяців у деяких українських вишах мали місце кричущі факти утисків студентів за політичними мотивами. Зокрема, у листопаді-січні в Україні тривав процес відрахування студентів, що брали участь у заходах Євромайдану. Ми вважаємо це прихованою помстою колишньої влади за вияв студентами їхньої активної громадянської позиції”, – відзначив координатор Молодіжного крила “УДАРу” Дмитро Білоцерковець.

Він підкреслив, що молодь неодноразово закликала керівників вишів зосередитись на оцінюванні рівня знань студентів не за їхнім відвідуванням занять, а за рівнем їхньої підготовки під час безпосереднього складання заліків та іспитів.

“На жаль, наш заклик було проігноровано. По суті, ці керівники виявилися втілювачами антиукраїнської політики, що її в українській освіті впроваджував колишній міністр Табачник. Ми вважаємо, така політика є неприпустимою. Виходячи з цього, молодіжне крило “УДАРу” вже аналізує кожен випадок політичної помсти в українських вишах”, – йдеться у заяві.

Молодіжка “УДАРу” переконана, що запроваджена „освітня” люстрація повністю відповідає вимогам та принципам Майдану, що продовжує прискіпливо слідкувати за політичними процесами в країні.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України