Студенство та молодь розпочинає люстрацію керівників вишів

Студентська громадськість України розпочинає люстрацію керівників українських вишів. Про це повідомляють в Молодіжному крилі партії “УДАР”.

“Протягом останніх трьох місяців у деяких українських вишах мали місце кричущі факти утисків студентів за політичними мотивами. Зокрема, у листопаді-січні в Україні тривав процес відрахування студентів, що брали участь у заходах Євромайдану. Ми вважаємо це прихованою помстою колишньої влади за вияв студентами їхньої активної громадянської позиції”, – відзначив координатор Молодіжного крила “УДАРу” Дмитро Білоцерковець.

Він підкреслив, що молодь неодноразово закликала керівників вишів зосередитись на оцінюванні рівня знань студентів не за їхнім відвідуванням занять, а за рівнем їхньої підготовки під час безпосереднього складання заліків та іспитів.

“На жаль, наш заклик було проігноровано. По суті, ці керівники виявилися втілювачами антиукраїнської політики, що її в українській освіті впроваджував колишній міністр Табачник. Ми вважаємо, така політика є неприпустимою. Виходячи з цього, молодіжне крило “УДАРу” вже аналізує кожен випадок політичної помсти в українських вишах”, – йдеться у заяві.

Молодіжка “УДАРу” переконана, що запроваджена „освітня” люстрація повністю відповідає вимогам та принципам Майдану, що продовжує прискіпливо слідкувати за політичними процесами в країні.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

two × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh