Сцена в Києві на День незалежності: Зеленський ходив по Державному Прапору України, публічна наруга над яким карається законом

Згідно Закону про Державний Прапор України, «Забороняється використовувати Державний Прапор України не за призначенням або у спосіб, що виражає зневажливе ставлення до нього, розміщувати на ньому будь-які предмети, написи чи зображення, якщо при цьому виявляється неповага до державного символу».

Про це повідомила Oksana Pukish

Прапор не повинен торкатися землі, води, дерев, та мусить освітлюватися в темну пору доби, якщо встановлений на будівлях. Не допускається використання зображення Державного Прапора України або його імітація у рекламі. Порушення правил використання прапора передбачає накладення адміністративного штрафу від 30 до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян[22].

Умисне спалення, ламання, розмальовування, нанесення на прапор образливих написів у публічних місцях карається за Статтею 338 Кримінального кодексу.

Публічна наруга над Державним Прапором України чи іншої держави карається штрафом до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до 6 місяців[23].

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

6 − 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh