Авторські статті

Стрибки з вікон, отруєння таблетками: російська блогерша в соцмережі Тік-Ток закликає дітей до випробувань

Шановні батьки!

Вчора 17.02.2021 Назар Приходько на своїй сторінці у Фейсбук написав пост з приводу отруєння дітей в різних містах України, в тому числі, на жаль – з летальними випадками.

Сьогодні до ОХМАТДИТ-у доставлено ще одного підлітка, який наковтався. Живий. Життю нічого не загрожує.

Також він написав про самогубства, а конкретно стрибки з вікон у Києві протягом двох днів

Всі ви знаєте про трагедію на Київщині, де дві ліцеїстки, наковталися «коліс», внаслідок чого одна з дівчат померла.

Туди поїхав дитячий омбудсмен Микола Кулеба, всі ЗМІ висвітлили трагедію, а сьогодні. Буквально щойно прочитав, що на Черкащині, ще дві школярки наковталися «коліс» і потрапили до лікарні. Доза була меншою, тому обидві живі, слава Богу.

А у Києві, з балкону 16-го поверху «випала» дівчина, сьогодні, 17.02.2021, на смерть. А вчора, 16.02.2021, ще одна дівчина «випала» з 14-го. Теж у Києві.

Ви розумієте про що мова? Це знову «гра». Пам‘ятаєте отих от «Синіх китів», «Червоних сов» та інше? Так це воно ж, тільки трансформоване і ведеться не у ВК, як раніше, а у Тік-Ток…

А пам‘ятаєте розслідування на тему звідки ростуть ноги у «Синього кита» та йому подібних? Правильно – з РФ. А пам‘ятаєте, що наша війна, окрім фронтової має всі ознаки гібридної? Ну от.

А я пам‘ятаю, як Трамп хотів заборонити Тік-Ток в Штатах, бо ця соцмережа належить Китаю і реально шпигує за користувачами… Ну, ця інформація для інших структур.

Вдивіться в поведінку дитини. Попробуйте поговорити з нею на тему, на яку НІКОЛИ не говорили. В стані спантеличення з людини «вилазить» насущна проблема. Ну і принаймні спробуйте якось вплинути на її онлайн-життя. 21-е століття на дворі. Це важливо.

Сьогодні 18 лютого  я покажу вам підтвердження моїх слів із розлогими роз‘ясненнями

Мені 35 років. Я знаю ну дуже багато такого, чого у звичайних сім‘ях не знають, або роблять вигляд, що не знають, захищаючи психіку чи ще з якихось причин. Тому одразу до справи:

На цьому відео, РОСІЙСЬКА тіктокерша фактично рекламує один препарат (https://www.youtube.com/embed/h-RdQggQDpg).

Ви пам‘ятаєте його? У 1990-х його знали ВСІ. Він без рецепту продавався. Це спазмалітик, але при передозуванні він викликає галюни та звичку. Спитайте мене, чому діти стрибають з вікон та балконів?

А знаєте страшну правду, про яку говорить ця людина? У нас він теж продається БЕЗ рецепта! Він після 1990-х зник, а декілька років тому рекламою з ним, принаймні у Києві, навіть тролейбуси обліпили.

Я то думав.

Звісно ж я цим займуся. А ви – пильнуйте дітей, ОСОБЛИВО підлітків. Я ж казав з РФ ноги ростуть.

 

Шановні батьки!

Вчора, 17.02.2021, я написав пост з приводу отруєння дітей в різних містах України, в тому числі, на…

Опубліковано Назаром Приходьком Четвер, 18 лютого 2021 р.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України