Стратегія втрати ваги: дивитися на дитинчат тварин

Іноді в гонитві за зниженням ваги ніякі методи не допомагають. Три дослідження показали новий спосіб схуднення.

800 американців взяли участь у експерименті, мета якого вважала у з’ясуванні нової стратегії втрати ваги. Їм запропонували тривалий час дивитися на баранчиків, телят, курчат, поросят. Після цього учасників пригощали м’ясними стравами з даних тварин: сосисками, котлетами. Але більшість тих що беруть участь відмовилися від такої їжі.

Як висновок, для того щоб знизити свою вагу потрібно як можна довше дивитися на дитинчат тварин. У такому випадку кількість м’яса в раціоні може зменшитися. Досліджено, що вегетаріанці потерпають від зайвих кілограмів менше, ніж м’ясоїдні. Неофіційна статистика стверджує, що 15 % мешканців планети вже вегетаріанці. Їх кількість зростає. Хоча п’ять років назад ставлення до них було протилежне. Їх називали дивними, вважали сектантами.

У 2014 році дослідження показали, що серед вегетаріанців жінок більше, оскільки це пов’язано з тим, що вони дбають про свій зовнішній вигляд, захищають тварин. У чоловіків — ідентифікація з мускулистістю, що обумовлено історичним фактором.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

11 + eight =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh