Авторські статтіЗдоров'я

Стратегія втрати ваги: дивитися на дитинчат тварин

Іноді в гонитві за зниженням ваги ніякі методи не допомагають. Три дослідження показали новий спосіб схуднення.

800 американців взяли участь у експерименті, мета якого вважала у з’ясуванні нової стратегії втрати ваги. Їм запропонували тривалий час дивитися на баранчиків, телят, курчат, поросят. Після цього учасників пригощали м’ясними стравами з даних тварин: сосисками, котлетами. Але більшість тих що беруть участь відмовилися від такої їжі.

Як висновок, для того щоб знизити свою вагу потрібно як можна довше дивитися на дитинчат тварин. У такому випадку кількість м’яса в раціоні може зменшитися. Досліджено, що вегетаріанці потерпають від зайвих кілограмів менше, ніж м’ясоїдні. Неофіційна статистика стверджує, що 15 % мешканців планети вже вегетаріанці. Їх кількість зростає. Хоча п’ять років назад ставлення до них було протилежне. Їх називали дивними, вважали сектантами.

У 2014 році дослідження показали, що серед вегетаріанців жінок більше, оскільки це пов’язано з тим, що вони дбають про свій зовнішній вигляд, захищають тварин. У чоловіків — ідентифікація з мускулистістю, що обумовлено історичним фактором.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.