ЄС|NATO

Країни Балтії та Польща введуть війська в Україну: названо найважливішу умову

Країни Балтії та Польща не збираються чекати, коли перевага у війні опиниться на боці Росії. Союзники введуть війська в Україну, якщо путінська армія доб’ється серйозних успіхів на полі бою.

Про це пише німецький журнал Der Spiegel із посиланням на коментарі депутатів із прибалтійських країн.

Стратегічний прорив окупантів на сході України цілком можливий через слабку підтримку країн Заходу. Зокрема, політика Німеччини не відповідає воєнному часу, тому ситуація може різко погіршитися, зазначають співрозмовники видання.

Східноєвропейські держави НАТО побоюються, що саме політика стримування і ненадання Україні передових озброєнь спровокує подальшу ескалацію з Росією.

Країни Балтії та Польща не чекатимуть розміщення військ Росії на їхньому кордоні, краще вони самі відправлять війська в Україну. За такого сценарію блок НАТО перетворюється на сторону війни, чого справедливо побоюються канцлер Німеччини Олаф Шольц і президент США Джо Байден, додають джерела.

“Згідно з аналізом, будь-хто, хто хоче обмежити війну за допомогою надмірної стриманості, насправді ризикує вийти з-під контролю Деякі люди плутають коливання з обережністю, але ситуація надто серйозна для цього”, – каже Der Spiegel член коаліційного комітету німецького уряду.

Нагадаємо, Макрон назвав виваженими всі свої слова, що стосуються українсько-російської війни і можливості французьких солдатів вирушити на фронт.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України