Економіка

Вартість продуктів в Україні: що стало дешевшим?

В Україні нарешті почали дешевшати яйця. Така тенденція може зберегтися до середини літа. Про це повідомив голова парламентського Комітету з питань аграрної та земельної політики Олександр Гайду.

Зазначається, що це пов’язано зі збільшенням пропозиції від домогосподарств через теплішу погоду, а також зменшенням попиту населення. Крім того, продовжують знижуватися ціни на буряки та цибулю.

«Молода картопля, капуста, морква та буряк – все це наприкінці травня, на початку червня може піти в ціні на спад, коли збільшиться пропозиція від вітчизняних виробників. Чи суттєво впадуть ціни на продукти – сказати важко, адже логістика значно подорожчала під час війни. Але є надія, що цього року буде більше фруктів, овочів та баштанних із деокупованих районів Херсонщини. А це може вплинути і на зменшення ціни на ці продукти», – зазначив народний депутат.

Крім того, за словами нардепа – цього року відновлюється вирощування овочів на Одещині, у центральних та західних регіонах, що також може вплинути на зниження цін на овочі та фрукти.

Також з початку року на 20% знизилася ціна на гречану крупу. Очікується, що ціна на гречку збережеться на тому рівні, що зараз.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України