Стерпить рай і в шатрі

Кохання всього мого життя! Пам’ять пам’ятаєте, як Ви це говорили? Серце завмирає, дихання перехоплює і хочеться кожну хвилину віддавати цій людині. У такі моменти жінка здійснює милі дурниці, створює ідеальну атмосферу комфорту і готова на самопожертву. З цього місця детальніше.

Звичайно, всі відносини розвиваються по-своєму, але жіноче обожнювання має схожі обриси у багатьох історіях. Добре, якщо обидва партнери знають про своїх відмінностях у поданні сімейного раю. А що, якщо кожен покладається на телепатію, вперто мовчить і чекає, що інший сам здогадається?

Спільні захоплення, нескінченний потік смайликів, довгі нічні розмови та скасовані зустрічі з друзями заради вечора удвох. Мило? Звичайно! Звичайно, так, але одного разу ВІН йде. Йде несподівано, не прощаючись і без пояснення причин.

Ніхто не спростовував лікувальні властивості заплаканих подушок, посиденьок з подругами і запійних походів по магазинах. Все ж, давайте спробуємо пошукати причини такого фіналу.

1. «Захоплюючий чоловік».

Про об’єкт свого обожнювання треба знати все. Абсолютно. Улюблена їжа, фільми, музика, наскільки гарячим п’ятому є ранковий кава, з якого боку від нього винна заглядати в спальню місяць, про що він говорив вчора з другом-ядерником, як він міняв стійки в машині… адже Їй цікава його життя, він, кожна секунда його дня.

Фаза поглинання інформації в такій кількості характерна і прийнятна на початкових етапах відносин. Цей період допомагає закласти міцний фундамент побутових взаємодій. Партнери знають уподобання один одного і знаходять точки дотику у важливих питаннях. Надмірна кількість питань і спроб дізнатися глибинний сенс усіх вчинків і слів, призводить до відчуття дискомфорту. Людина ніби фізично відчуває, як у його голову і душу проникають без отриманого схвалення.

2. «Мені теж саме».

Сьогодні вона поспішає на курси водіння мотоцикла, а вчора забрала документи з університету. І взагалі, ця доленосна зустріч прояснила – економіка не її покликання. Адже він говорити про майбутнє в журналістиці і що швидкість – це наше все. Абсолютно не важливо, що до зустрічі з ним вона грала в теніс по вихідних, розводила орхідеї, відмовилася від авто на користь екологічно чистих велосипедів і взагалі готувалася стати успішним економістом. Тепер в її житті з’явився він і всі інтереси відійшли, в кращому випадку, на другий план. Найважливіша задача-знайти і культивувати ті загальне, що покаже коханому, їх ідеальну сумісність.

Тут переходимо від загального до приватного. Спільні захоплення зближують людей і дозволяють відчувати себе частиною одного більшого цілого. Разом з тім, маючи свої власні інтереси і заняття, кожний привносити у відносини свіжі нотки. Партнери діляться тим, що важливо, підтримують один одного в невдачах і разом святкують перемоги своєї половинки. Там, де рівновага зміщується в одну сторону, утворюється вакуум. Настає момент, коли його необхідно заповнити чимось новим.

3. «Алло, Галочка! Приголомшлива новина».

Наявність такої Галочки,справа хороша і нешкідлива, але ж буває інакше. Не впадаємо у відчай! Розповідаємо все чоловікові. Звичайно, йому важливо знаті, як вона чекала закінчення робочого дня і зустрічі з ним, як нервувала через квартального звіту, як кіт її колеги вів себе у ветеринара, який манікюр зробила її подруга… І взагалі все, що вона скрупульозно складає у скарбничку вечірніх оповідей, щоб бути захоплюючим і цікавим співрозмовником для свого кохана.

Чоловік, як і жінка, йдучи у відносини, захоплений своєю обраницею і хоче осягнути її природу. Його дійсно цікавлять подробиці її життя, захоплення, погляд на світ. Він вибрав її. Сидячи за столиком в ресторані або лежачі в ліжку, він хоче бути з нею. Нескінченні розмови про життя колег, подруг, не тільки затягують в павутину пліток, але і створюють атмосферу їх присутності навіть у найінтимніші моменти.

4. «Давайте знайомитися»

День взяття Бастилії – чудовий привід зібрати більш або менш близьких родичів разом і презентувати свою нову любов. З її батьками він знайомий давно, практично на наступний день після зустрічі з нею. Це взагалі не обговорювалося. А вісь у випадку з троюрідними братами, друзями по шкільній лаві і членами гуртка «Жіночі штучки», доведеться включити всю свою фантазію і створити випадковий, добре спланований вечір зустрічі. Якщо чоловік не робить того ж, то йому обов’язково треба допомогти.

Кожна людина живе у своєму ритмі, діє грунтуючись на власних відчуттях і переконаннях. Обговорення цих кордонів має місце в тих відносинах, які претендують дива тривалими. Небажання проявити активність у знайомстві з друзями і родичами своєї другої половини, не завжди пов’язано з відсутністю любові. Також, як і близькі стосунки з ними, не пов’язані зобов’язаннями стати запорукою сімейного щастя. Відверто запитавши про те, що дуже хвилює, ми цілком можемо отримати такий же відверту відповідь, позбавивши партнера від докорів сумління і явних прийомів уникнути сімейного вечері.

5. «Тобі-все краще відразу»

Доставити радість і задоволення своєму чоловікові можна різними способами. А вісь по-справжньому заподіяти щастя-завдання не з легких. Жіноча любов не має меж і рамок – вона всемогутня. Саме вона підніме даму в 5 ранку з ліжка, щоб спекти пиріг, прибрати квартиру, погладити всі сорочки на тиждень вперед, розкласти його шкарпетки у скриньки по кольорам, випрати футболку, в якій він вчора ходів за хлібом, зробити приємний сюрприз і розкласти інструменти у скриньки по діаметру різьби. І вісь, щаслива, схожа крапельки поту з чола жінка зустрічає на кухні кохана. Замість ніжних ранкових обіймів він відправився на пошуки своєї дами серця у фартусі.

На перший погляд все просто і зрозуміло. Вона любити і хоче, щоб про це знав весь світ і, щоб цей рай на землі тривав вічно. І ще дуже важливий момент – вона нічого не просити взамін. Та вона взагалі більше мовчить. У прагненні створити ідеальні стосунки, жінка втрачає себе і повністю розчиняється в чоловікові.
Разом з її бажаннями, мріями і переконаннями з життя зникає і чоловік. Не про такому курені він мріяв, коли зустрів цікаву квіткарку-економіста свято віруючу у збереження екології. Його любов перетворилася в покірну тінь і розчинилася в задушливому напівтемряві куреня.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eleven + nine =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh