Життя

Стерпить рай і в шатрі

Кохання всього мого життя! Пам’ять пам’ятаєте, як Ви це говорили? Серце завмирає, дихання перехоплює і хочеться кожну хвилину віддавати цій людині. У такі моменти жінка здійснює милі дурниці, створює ідеальну атмосферу комфорту і готова на самопожертву. З цього місця детальніше.

Звичайно, всі відносини розвиваються по-своєму, але жіноче обожнювання має схожі обриси у багатьох історіях. Добре, якщо обидва партнери знають про своїх відмінностях у поданні сімейного раю. А що, якщо кожен покладається на телепатію, вперто мовчить і чекає, що інший сам здогадається?

Спільні захоплення, нескінченний потік смайликів, довгі нічні розмови та скасовані зустрічі з друзями заради вечора удвох. Мило? Звичайно! Звичайно, так, але одного разу ВІН йде. Йде несподівано, не прощаючись і без пояснення причин.

Ніхто не спростовував лікувальні властивості заплаканих подушок, посиденьок з подругами і запійних походів по магазинах. Все ж, давайте спробуємо пошукати причини такого фіналу.

1. «Захоплюючий чоловік».

Про об’єкт свого обожнювання треба знати все. Абсолютно. Улюблена їжа, фільми, музика, наскільки гарячим п’ятому є ранковий кава, з якого боку від нього винна заглядати в спальню місяць, про що він говорив вчора з другом-ядерником, як він міняв стійки в машині… адже Їй цікава його життя, він, кожна секунда його дня.

Фаза поглинання інформації в такій кількості характерна і прийнятна на початкових етапах відносин. Цей період допомагає закласти міцний фундамент побутових взаємодій. Партнери знають уподобання один одного і знаходять точки дотику у важливих питаннях. Надмірна кількість питань і спроб дізнатися глибинний сенс усіх вчинків і слів, призводить до відчуття дискомфорту. Людина ніби фізично відчуває, як у його голову і душу проникають без отриманого схвалення.

2. «Мені теж саме».

Сьогодні вона поспішає на курси водіння мотоцикла, а вчора забрала документи з університету. І взагалі, ця доленосна зустріч прояснила – економіка не її покликання. Адже він говорити про майбутнє в журналістиці і що швидкість – це наше все. Абсолютно не важливо, що до зустрічі з ним вона грала в теніс по вихідних, розводила орхідеї, відмовилася від авто на користь екологічно чистих велосипедів і взагалі готувалася стати успішним економістом. Тепер в її житті з’явився він і всі інтереси відійшли, в кращому випадку, на другий план. Найважливіша задача-знайти і культивувати ті загальне, що покаже коханому, їх ідеальну сумісність.

Тут переходимо від загального до приватного. Спільні захоплення зближують людей і дозволяють відчувати себе частиною одного більшого цілого. Разом з тім, маючи свої власні інтереси і заняття, кожний привносити у відносини свіжі нотки. Партнери діляться тим, що важливо, підтримують один одного в невдачах і разом святкують перемоги своєї половинки. Там, де рівновага зміщується в одну сторону, утворюється вакуум. Настає момент, коли його необхідно заповнити чимось новим.

3. «Алло, Галочка! Приголомшлива новина».

Наявність такої Галочки,справа хороша і нешкідлива, але ж буває інакше. Не впадаємо у відчай! Розповідаємо все чоловікові. Звичайно, йому важливо знаті, як вона чекала закінчення робочого дня і зустрічі з ним, як нервувала через квартального звіту, як кіт її колеги вів себе у ветеринара, який манікюр зробила її подруга… І взагалі все, що вона скрупульозно складає у скарбничку вечірніх оповідей, щоб бути захоплюючим і цікавим співрозмовником для свого кохана.

Чоловік, як і жінка, йдучи у відносини, захоплений своєю обраницею і хоче осягнути її природу. Його дійсно цікавлять подробиці її життя, захоплення, погляд на світ. Він вибрав її. Сидячи за столиком в ресторані або лежачі в ліжку, він хоче бути з нею. Нескінченні розмови про життя колег, подруг, не тільки затягують в павутину пліток, але і створюють атмосферу їх присутності навіть у найінтимніші моменти.

4. «Давайте знайомитися»

День взяття Бастилії – чудовий привід зібрати більш або менш близьких родичів разом і презентувати свою нову любов. З її батьками він знайомий давно, практично на наступний день після зустрічі з нею. Це взагалі не обговорювалося. А вісь у випадку з троюрідними братами, друзями по шкільній лаві і членами гуртка «Жіночі штучки», доведеться включити всю свою фантазію і створити випадковий, добре спланований вечір зустрічі. Якщо чоловік не робить того ж, то йому обов’язково треба допомогти.

Кожна людина живе у своєму ритмі, діє грунтуючись на власних відчуттях і переконаннях. Обговорення цих кордонів має місце в тих відносинах, які претендують дива тривалими. Небажання проявити активність у знайомстві з друзями і родичами своєї другої половини, не завжди пов’язано з відсутністю любові. Також, як і близькі стосунки з ними, не пов’язані зобов’язаннями стати запорукою сімейного щастя. Відверто запитавши про те, що дуже хвилює, ми цілком можемо отримати такий же відверту відповідь, позбавивши партнера від докорів сумління і явних прийомів уникнути сімейного вечері.

5. «Тобі-все краще відразу»

Доставити радість і задоволення своєму чоловікові можна різними способами. А вісь по-справжньому заподіяти щастя-завдання не з легких. Жіноча любов не має меж і рамок – вона всемогутня. Саме вона підніме даму в 5 ранку з ліжка, щоб спекти пиріг, прибрати квартиру, погладити всі сорочки на тиждень вперед, розкласти його шкарпетки у скриньки по кольорам, випрати футболку, в якій він вчора ходів за хлібом, зробити приємний сюрприз і розкласти інструменти у скриньки по діаметру різьби. І вісь, щаслива, схожа крапельки поту з чола жінка зустрічає на кухні кохана. Замість ніжних ранкових обіймів він відправився на пошуки своєї дами серця у фартусі.

На перший погляд все просто і зрозуміло. Вона любити і хоче, щоб про це знав весь світ і, щоб цей рай на землі тривав вічно. І ще дуже важливий момент – вона нічого не просити взамін. Та вона взагалі більше мовчить. У прагненні створити ідеальні стосунки, жінка втрачає себе і повністю розчиняється в чоловікові.
Разом з її бажаннями, мріями і переконаннями з життя зникає і чоловік. Не про такому курені він мріяв, коли зустрів цікаву квіткарку-економіста свято віруючу у збереження екології. Його любов перетворилася в покірну тінь і розчинилася в задушливому напівтемряві куреня.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України