Тривають археологічні розкопки біля Миколаївської церкви в Золочеві

Науково-дослідний центр «Рятівна археологічна служба» Інституту археології Національної академії наук України провадить археологічні розкопки біля найстарішої золочівської церкви – церкви св. Миколая Чудотворця по вулиці Валовій. Розкопками керує відомий український археолог Юрій Володимирович Лукомський.

Юрій Лукомський, брав участь і очолював чисельні археологічні експедиції, які досліджували королівський Галич. З 1992 по 1996 рік очолював Галицьку археологічно-архітектурну експедицію. Брав участь у розкритті та обмірах решток Десятинної церкви в Києві. З 2013 р. курує археологічні дослідження церкви Різдва Богородиці в Холмі, де можливо похований король Данило Галицький.

Розкопки в Золочеві ведуться з метою виявлення решток фортифікацій старого Золочева. Проте, на даний момент решток фортифікацій не знайдено. На сьогоднішній день знайдено решти поховань в межах території колишнього припарафіяльного цвинтаря, з них одне – поховання невідомого священика. А також виявлено рештки фундаментів невідомої споруди.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

2 × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh