Новини

Ставки на Вбет: основні особливості ліній, показники коефіцієнтів, маржа

Ставки на Вбет

На порталі букмекера можна робити vbet лайв ставки. Це особлива пропозиція для гравців, тому що коефіцієнти по ходу гри можуть змінюватись. Показники середньої лінії — до 150, а виплати проходять в межах 93%. Обробка заявки при цьому виконується всього за 7 секунд. Оператор представляє 20 спортивних змагань, у яких підтримуються «живі» ставки.

На кожну подію представлений широкий розпис ліній. Великий плюс букмекера — можливість дивитись живі трансляції на офіційному сайті. Саме такі вигідні умови членських відносин привернули увагу великої кількості беттерів з України та інших країн. Цим можна пояснити велику популярність цього азартно-розважального майданчика, котра збільшується з кожним днем. Щодня кількість зареєстрованих клієнтів збільшується. Всі хочуть отримувати високоякісні послуги, томі реєстрація в букмекерській конторі Вбет важлива подія, котра відкриє перед користувачами нові послуги та горизонти.

Розпис лінії та коефіцієнти

Широка лінія розпису поширена на всі види спорту на сайті — це великий плюс букмекеру. Кожного дня гравці можуть робити ставки на більш ніж 25 тисяч подій. На лінію впливають такі фактори:

  • сезон;
  • фактична кількість подій зараз;
  • заплановані турніри протягом місяця.

Популярні події, які заслуговують уваги — футбол, хокей, теніс, баскетбол. На ці спортивні події лінія найширша, має вигідні коефіцієнти. Є різні категорії змагань, від топових до щоденних.

Показники маржі

Значення маржі становить не більше 8%. Гравцям запропоновано користуватись високими коефіцієнтами на ті події, де команди мають приблизно однакові шанси на перемогу. У кожного букмекера є спеціальний відділ аналітики, у якому працівники слідкують за маржею, кефами і формують прогнози на гру. Тут же вивчаються всі події і можна отримати консультацію гравцям, які пройшли реєстрацію.

Переваги режиму лайв для гравців

У цьому режимі можна дивитись дані статистики обох команд, а для новачків багато цікавих пропозицій на велику кількість парі. Ставити можна як на популярні, так і на екзотичні види змагань. Щоб відстежити свою статистику, треба звернутись до матч-трекеру. Перед тим, як робити ставку, треба розібратись зі спортивними подіями, командами і коефіцієнтами. Алгоритм ставки в Вбет:

  1. Пройти реєстрацію на офіційному сайті.
  2. Зайти в особистий кабінет.
  3. Внести депозит, активувати бонус.
  4. Обрати подію, натиснути на коефіцієнт, скласти парі.

В режимі лайв можна робити ставки у процесі змагання, під час трансляції. Результати можна побачити у турнірній таблиці, виграші можна знайти у своєму особистому кабінеті. Гра визначається динамічністю, яскравістю емоцій. Цим можна пояснити велику популярність ставок саме в режимі реального часу. Це ті ставки, котрі допоможуть гравцям не лише отримати реальні винагороди, але й отримати дозу позитивних емоцій, азарту, та першим дізнатися про результати зіграного матчу завдяки прямим трансляціям.

Чому вигідно ставити в лайві

Такі ставки ідеально підходять новачкам і професіоналам беттінгу. Вони актуальні для гравців, у яких є свою стратегія гри. Плюси таких ставок:

  • широка лінія;
  • миттєво виводяться результати матчів;
  • високі коефіцієнти;

Важливий критерії — зручність. Робити ставки можна не лише під час трансляції, але і з мобільних гаджетів — смартфону, планшету, ноутбуку. Подій на майданчику безліч — як популярних, так і не дуже. Найширші лінії представлені на футбол, баскетбол, хокей, теніс. Видів змагань безліч, кожен знайде щось цікаве для себе.

Дзеркало сайту

Якщо гравець зіткнувся з блоком головного порталу, можна скористатись дзеркалом сайту. Це «двійник» сторінки, який допоможе обійти блок і має точно такий же функціонал, що і офіційний ресурс. Тут можна не тільки робити «живі» ставки і дивитись трансляції, але і ознайомитись з повною інформацією та знайти дані служби підтримки. Знайти актуальну інформацію про дзеркала можна на партнерських сайтах, на каналах Телеграм або на офіційній сторінці. Часто її дублюють в розсилці, на електронній пошті гравця.

Посмотреть 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України