Війна рф проти України

На росії показали, як вони сотнями “збивають” ракети HIMARS. Відео

У рф схоже зрозуміли, що у брехню про “перехоплені зграї HIMARS” вже ніхто не вірить й додали відео

Джерело: Defence Express

У так званому міноборони рф щодня заявляють, якщо не про знищення самих пускових HIMARS, кількість яких вже давно перевищила всі можливі показники здорового глузду, то про постійне перехоплення ракет від нього.

У цю брехню не вірять вже здебільшого й самі рашисти й непевно тому у рф вирішили нарешті опублікувати відео зі “збиттям” ракети від HIMARS. Й це повідомлення настільки епічне, що єдиний варіант довести, що рашисти докотились до такого лише продемонструвати оригінал, від державного російського ЗМІ:

На “унікальних кадрах”, як стверджується, знято саме перехоплення ракети з HIMARS. Що саме відбувається у реальності сказати важко. Можливо запуск зенітної ракети із ЗРК на кшталт “Оси”, яка вибухає у повітрі.

Але справа в тому, що ракети GMLRS для HIMARS не тільки стартують абсолютно інакше, а й падають на ціль за абсолютно іншою траєкторією. Зокрема старт ракети відбувається під великими кутами для того, щоб ракети швидше вийшли на максимальну висоту, а влучання – під не менш великими кутами, практично вертикально. Більше того, швидкість ракети GMLRS на термінальній ділянці становить 2,5 Маха.

Тобто GMLRS по суті є балістичною ціллю. А перехоплення таких об’єктів у справжньому житті відбувається наступним чином:

Що саме відбувається на відео від рашистів встановити важко, але точно нічого із вищеописаного. Водночас автор відео не менш епічніший за саме відео – позивний “Гума” (можливо все ж таки “Резина”) командир групи “Ёжики” батальойну “Эспаньола” (входить до складу так званих внутрішніх військ “ДНР”, зібраний нібито з фанатів футбольної команди ЦСКА з Москви).

Тепер все стає цілком зрозумілим, бо кожний запуск зенітної ракети у рф має виправдовуватись, збили не збили – треба звітувати. За ті, які промахнулись, напевно, змушують писати купу пояснень чому “розбазарили” цінне майно, а єдине можливе пояснення чому “аналоговнєтна” зброя не працює – погана підготовка особового складу. А так можливо просто відзвітувати – “збили ракету HIMARS” та готувати чергову дірку під орден, бо шукати уламки, перевіряти, звісно ніхто не буде.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України