Війна РФ проти України

Стало відомо, за яких умов російських військовополонених віддадуть матерям

Російських військовополонених зможуть віддавати їх матерям, якщо приїдуть за ними до Києва. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на радника голови МВС Антона Геращенка.

Він розповів, що російські жінки можуть на власні очі побачити, що відбувається в Україні.

“Матері Росії, приїжджайте до Києва і забирайте Ваших синів. Після того пекла, яке вони пережили, вторгнувшись на нашу землю, ми точно знаємо, що ніхто з них більше і пальця не підніме проти України!” – написав Геращенко.

Прийнято рішення віддавати полонених російських солдатів їхнім матерям, якщо вони приїдуть за ними в Україну, до Києва.

Що потрібно зробити, щоб повернути свого сина з полону?

1. Потрібно зателефонувати на номери телефону вказані у листівці для того, щоб дізнатися перебувати Ваш син у полоні або загинув, необхідно зайти в телеграм канал Вантаж 200

Або зателефонувати на гарячу телефонну лінію Міністерства Оборони України – “Повернись живим з України” на багатоканальні телефони. +380894201860, +380894201861, +380894201862.

2. Потім, якщо Ви отримали, підтвердження, що Ваш син у нас у полоні, мами російських солдатів мають дістатися Києва.

Після вторгнення фашистської армії Путіна та закриття повітряного простору, це можна зробити лише таким способом:

“Добирайтеся до Калінінграда чи Мінська. Звідти автобусами або на таксі до Польського кордону. Потім через територію Польщі потрібно буде дістатися КПП з Україною. Там Вас зустрінуть та супроводжують до Києва, де передадуть Вам Вашого сина”, – резюмував Геращенко.

Також опубліковано перший список військовополонених солдатів армії Росії, які обман залучені на територію мирної України.

 Стало известно, при каких условиях российских военнопленных отдадут матерям

 Стало известно, при каких условиях российских военнопленных отдадут матерям

Нагадаємо, російський агресор не зміг досягти своїх військових завдань в Україні використовуючи тактику блискавичного наступу (бліцкригу), у зв’язку з чим він змінює свою тактику. За даними відомства, ворог робить наголос на активізацію заходів психологічного впливу на населення та українські війська.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України