Економіка

Стало відомо, скільки ще генераторів потрібно Україні

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль у Телеграм повідомив, що малі та середні українські підприємці вже імпортували 500 тисяч малопотужних генераторів.

“Але для проходження зими нам потрібно ще близько 17 тисяч великих та промислових генераторних установок”, – наголосив він.

Частину цих потреб Україна сподівається закрити за допомогою партнерів.

Денис Шмигаль зазначив, що сьогодні російські терористи вже вдев’яте обстріляли об’єкти нашої енергетичної інфраструктури.

“Ми розцінюємо цю терористичну діяльність російського керівництва як чергову спробу вчинити геноцид українського народу”, – написав він.

Денис Шмигаль вважає, що нашим захисникам потрібно більше зброї, а енергетикам необхідне обладнання, оскільки знову є пошкоджені енергетичні об’єкти: високовольтні підстанції та генерація. Знову спостерігається серйозний дефіцит потужностей в енергосистемі і зараз практично по всій країні застосовуються екстрені відключення.

Раніше повідомлялося, що Естонія передала Україні автобуси з генераторами та енергообладнанням.

На допомогу нашій країні прийшла також Франція, яка передала Україні 100 генераторів середньої потужності для проходження опалювального сезону.

Нагадаємо, в Туреччині заявили, що країна може поставляти електрику Україні за допомогою плавучих станцій у Румунії та Молдові. Йдеться про постачання 300-400 МВт електроенергії.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України