Стало відомо, що є причиною сварок в сім’ї

Швейцарські вчені змогли визначити головну причину сімейних проблем. Виявляється, справа в гормоні окситоцині, його недостатність і провокує сварки.

 Саме наявність гормону окситоцину робить подружні пари більш щасливими. Для того, щоб підтвердити свою теорію вчені зважилися на експеримент, участь у якому брали молоді пари.

В ході експерименту одній з пар необхідно було приймати спеціальний препарат, який містить в собі той самий гормон, коли справи доходити до важливих розмов. Другій же парі не призначалося прийняття чого-небудь, її представники проводили важливі розмови між собою як і зазвичай.

Вийшло так, як і очікувалося, перші випробовувані були набагато більш спокійні і радісні навіть після серйозних розмов між собою, другі ж часто відчували дискомфорт і інші негативні емоції.

 Цілком можливо, що у окситоцину є ще й інші позитивні властивості, які допоможуть йому покращувати самопочуття людей, причому це стосується не тільки пар, але і окремо взятих індивідуумів, які до прикладу можуть страждати від стресу.

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

20 − thirteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh