Авторські статтіНовини

Стало відомо, що є причиною сварок в сім’ї

Швейцарські вчені змогли визначити головну причину сімейних проблем. Виявляється, справа в гормоні окситоцині, його недостатність і провокує сварки.

 Саме наявність гормону окситоцину робить подружні пари більш щасливими. Для того, щоб підтвердити свою теорію вчені зважилися на експеримент, участь у якому брали молоді пари.

В ході експерименту одній з пар необхідно було приймати спеціальний препарат, який містить в собі той самий гормон, коли справи доходити до важливих розмов. Другій же парі не призначалося прийняття чого-небудь, її представники проводили важливі розмови між собою як і зазвичай.

Вийшло так, як і очікувалося, перші випробовувані були набагато більш спокійні і радісні навіть після серйозних розмов між собою, другі ж часто відчували дискомфорт і інші негативні емоції.

 Цілком можливо, що у окситоцину є ще й інші позитивні властивості, які допоможуть йому покращувати самопочуття людей, причому це стосується не тільки пар, але і окремо взятих індивідуумів, які до прикладу можуть страждати від стресу.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

2 × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.