Новини з Австрії

Стало відомо про пакет антиінфляційних заходів австрійського уряду: усі отримають високий грошовий бонус

Через значне зростання цін на енергоносії та паливо федеральний австрійський уряд готує новий пакет допомоги. Переговори у коаліції йдуть повним ходом

“Переговори вже добре просунулися, презентація готового пакету з трьох пунктів можлива вже найближчим часом”, – повідомило високопоставлене джерело в уряді – повідомляє vienna.at.

1) Введення ціноутворення на CO2 буде перенесено на жовтень 2022 року. Мета уряду зблизити набуття чинності цим податком (це робить дизельне паливо дорожчим приблизно на 9 центів за літр) та виплату кліматичного бонусу. Повне скасування податку є неприйнятним для зелених.

2) Підвищення кліматичного бонуса. Нехаммер, Бруннер, Гевесслер та Ко планують справжній хіт із кліматичним бонусом. Його буде збільшено один раз до 250 євро. Цю суму отримують усі, незалежно від місця проживання. Виплати розпочнуться з жовтня.

Як повідомлялося, жителі Відня в оригінальному варіанті отримували б менший бонус, ніж жителі сільської місцевості. Таким чином, нерівне ставлення до городян усувається.

3) Також вирішено заборонити встановлення газового опалення. З 2023 року в новобудовах не встановлюватимуть нових газових обігрівачів. Австрія повністю відмовиться від газового опалення до 2040 року. Закон про відновлювані джерела тепла, в якому буде встановлено поетапний графік відмови, узгоджується.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України