Війна РФ проти України

Стало відомо про особи російських льотчиків, які били ракетами ТЦ у Кременчуці

Льотчики з Шайковки: InformNapalm оприлюднив імовірні дані ворогів, які з Курська гатили по Кременчуку

Російські окупанти атакували торговий центр в Кременчуку з Курської області ракетами Х-22. Вдалося встановити росіян, які можуть причетними до воєнного злочину.

Відповідну інформацію оприлюднили в InformNapalm. Є імена, фото, посади та відео з ворога, які могли завдати удару по мирних людях в Кременчуці.

Відомі імена, ймовірно, причетних до атаки на Кременчук

Воєнні злочинці, які атакували Кременчук, служать у 52 гвардійському важкому бомбардувальному авіаційному полку військової частини 33310, що базується в Калузькій області, в населеному пункті Шайковка. На озброєнні полку стоять саме Ту-22М3, які атакували сьогодні (27 червня – 24 канал) Україну ракетами Х-22, – мовиться у повідомленні.

На опублікованому росЗМІ відео видно окупантів, які можуть бути причетними до атаки на місто Кременчук. Саме ці російські військові можуть підозрюватись у злочині, але ступінь їхньої вини треба довести.

“Якщо вони беруть участь у війні, то мають понести покарання”, – мовиться у повідомленні.

Відомі командир та офіцери, які можуть бути причетні до злочину

У російських відео видно, що у 2019 році командиром 52 авіаполку був полковник Вадим Белослюдцев, та він загинув у 2021 році. Саме тому на його місце призначили полковника Олега Тимошина.

У відео росЗМІ 2021 року з відкриття меморіальної дошки видно деяких офіцерів, які також можуть бути винними у трагедії.

Згідно з інформацією за 2019 рік, командиром авіаційного загону військової частини 33310 був майор Олексій Сергійович Іваненко.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України