Війна рф проти України

Стало відомо про людей, які перебувають на Азоті

У Сєвєродонецьку на Луганщині, де тривають ворожі бої, на заводі “Азот” від обстрілів ховаються 568 людей. Як стало відомо, у тому числі 38 дітей. Здебільшого це працівники підприємства та їхні сім’ї, які відмовилися від евакуації.

Про це повідомив голова Луганської обласної воєнної адміністрації Сергій Гайдай.

За його словами, людям неодноразово пропонували виїхати із міста, але вони під відеозапис відмовилися від цього.

На даний момент із продуктами та ліками проблем бути не повинно. Є певний запас. На даний момент на “Азоті” є вода та їжа для місцевих мешканців та ліки. Прогнозується, що цього вистачить на кілька тижнів.

“На “Азоті” дещо інша ситуація, ніж на “Азовсталі” в Маріуполі. На “Азоті” немає величезного підземного міста. Там є кілька окремих укриттів. Ось ці 568 людей, а це приблизно 100 працівників заводу з сім’ями, зараз перебувають у різних” кількостях у різних укриттях”, – зазначив Сергій Гайдай.

Вивезти примусово місцевих, а тим більше дітей, влада міста не має права.

При цьому бійці Національної гвардії діляться з місцевими мешканцями продуктами, медикаментами та питною водою. Влада міста також привозила до бомбосховища “Азоту” генератори, воду та гуманітарні набори. Окрім того, до людей приїжджали волонтери.

“Просто по-людськи я хотів би вивезти людей у ​​мирну область, а далі хай би самі ухвалювали рішення. Але це вже називається депортацією. Ми не займаємося депортацією, ми можемо евакуювати людей, коли вони погодяться виїхати”, – наголосив глава ОВА.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України