Економіка

Швейцарська компанія Stadler вивчає можливість локалізації виробництва поїздів на Київському електровагоноремонтному заводі

Представники швейцарської компанії Stadler Rail AG, яка спеціалізується на виробництві залізничного рухомого складу, в рамках робочого візиту у вівторок, 23 лютого, відвідали на Київський електровагоноремонтний завод (КЕВРЗ) для вивчення можливості розміщення локалізованого виробництва.

Так, компанія Stadler розглядається як один з потенційних постачальників рухомого складу для проєкту по інтеграції залізниці з міською транспортною системою City Express шляхом об’єднання великих міст з їх містами-супутниками в єдиний транспортний простір.

За словами в.о. члена правління АТ “Укрзалізниця”, директора філії “Пасажирська компанія” Олександра Перцовського, поки УЗ готова ділитися своїм баченням і планами реалізації проєкту з потенційними інвесторами та приймати рішення, виходячи з техніко-економічного обґрунтування, економічного ефекту і ступеня локалізації виробництва.

Stadler вивчає можливість локалізації виробництва поїздів на Київському електровагоноремонтному заводі

Нагадаємо, на початку лютого 2021 року президент України Володимир Зеленський обговорив з керівництвом швейцарської компанії Stadler Rail AG реалізацію інфраструктурних проєктів в Україні. Так, були визначені перспективи співпраці з компанією в модернізації рухомого складу “Укрзалізниці” та міського рейкового транспорту.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України