Швейцарська компанія Stadler вивчає можливість локалізації виробництва поїздів на Київському електровагоноремонтному заводі

Представники швейцарської компанії Stadler Rail AG, яка спеціалізується на виробництві залізничного рухомого складу, в рамках робочого візиту у вівторок, 23 лютого, відвідали на Київський електровагоноремонтний завод (КЕВРЗ) для вивчення можливості розміщення локалізованого виробництва.

Так, компанія Stadler розглядається як один з потенційних постачальників рухомого складу для проєкту по інтеграції залізниці з міською транспортною системою City Express шляхом об’єднання великих міст з їх містами-супутниками в єдиний транспортний простір.

За словами в.о. члена правління АТ “Укрзалізниця”, директора філії “Пасажирська компанія” Олександра Перцовського, поки УЗ готова ділитися своїм баченням і планами реалізації проєкту з потенційними інвесторами та приймати рішення, виходячи з техніко-економічного обґрунтування, економічного ефекту і ступеня локалізації виробництва.

Нагадаємо, на початку лютого 2021 року президент України Володимир Зеленський обговорив з керівництвом швейцарської компанії Stadler Rail AG реалізацію інфраструктурних проєктів в Україні. Так, були визначені перспективи співпраці з компанією в модернізації рухомого складу “Укрзалізниці” та міського рейкового транспорту.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

fourteen + 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh