Політика

Стадіон так стадіон, – Порошенко погодився зустрітися з Зеленським на НСК “Олімпійський”

Кандидат у президенти Володимир Зеленський викликав чинного президента Петра Порошенка на дебати.

Про це йдеться у відеозверненні кандидата у Facebook.

https://www.facebook.com/ukrvshoke/videos/775730919465006/

“Ви кличите мене на дебати, мріяли, що я втечу, відморожусь, заховаюсь. Ні. Я – це не ви у 2014 році. Я приймаю виклик”, – заявив Зеленський.

Він озвучив умови для проведення дебатів з Петром Порошенком. Зокрема, Зеленський чекатиме на Порошенка на НСК “Олімпійський”, дебати мають відбутися перед народом України, усі канали мають право транслювати ці дебати наживо і усі журналісти мають право бути присутніми.

Вночі 4 квітня Президент відповів своїм відеозверненням :

“Володимире Олександровичу, я радий що ви хоч і не впевнено погодилися провести дебати”, – про це повідомив на своїй сторінці в соцмережі facebook Президент Петро Порошенко.

“Головна відмінність – це стрілки геополітичних компасів показують в протилежні сторони світу. Моя країна це сильна Україна, яка ніколи ні перед ким не стане на коліна. Дебати це не шоу. Виборча компанія визначає майбутнє країни і нації на роки вперед. Бути Президентом – це не гра, не бажання сподобатися. Бути Президентом і Головнокомандувачем значить нести відповідальність за людей. Нести відповідальність за країну і всередині Україині і на міжнародному рівні. Дебати не робляться на стадіоні. Країна не просто обирає, вона довіряє свою долю.

Правила дебатів прописані в законі про вибори Президента, почитайте будь ласка. Вони можуть відбуватися на базі Суспільного телебачення з трансляцією по всіх телеканалах для десятків мільйонів людей. Такі вже усталені правила.

Але стадіон, так стадіон.

Я чекаю на Вас, Володимире Олександровичу. ”

https://www.facebook.com/petroporoshenko/videos/2436398426378762/

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.