Політика

США вийшли на перше місце в світі по числу тих, хто заразився коронавірусом

США: Від 15 тисяч на добу – такий мінімальний щоденний приріст хворих на коронавірус. Новини з США. Четвер, 26 березня. Факти дня.

* Кількість людей у ​​яких діагностовано зараження коронавірусом, становило на 21:07 четверга за часом Східного Побережжя 83,329. З них – 37,269 в штаті Нью-Йорк. Станом на той же час 1,222 людини померли від хвороби з моменту початку пандемії. Понад 230 людей померли в четвер. Зростання числа виявлених нових хворих склало приблизно 15 тисяч чоловік за добу. Всі ці числа безперервно ростуть і втратять актуальність до того, як ви прочитаєте цей текст.

– Хоча в Нью-Йорку сьогодні виявлено менше нових хворих (близько 4000), ніж вчора (близько 8000). Це може вселяти певну надію і каже про те, що суворі карантинні заходи працюють.

– США вийшли на перше місце в світі по числу тих, що заразилися коронавірусу.

– Різке зростання кількості виявлених хворих спостерігається в останні два дні в Мічигані (особливо в Детройті і передмістях), Луїзіані та Іллінойсі (особливо в Чикаго і передмістях). У тісно пов’язаному з Нью-Йорком георгафічно і економічно штаті Нью-Джерсі число хворих зростає паралельно з Нью-Йорком (6,876). Багато людей, які працюють в місті Нью-Йорку, живуть в Нью-Джерсі.

* Протягом останніх тижнів 3 мільйона 280 тисяч американців зареєструвалися як безробітні.

* Трамп оголосив, що збирається розробити план повернення країни до роботи, округ за округом, штат за штатом, в залежності від кількості хворих. Мабуть, йому неможливо пояснити, що вірус не визнає кордонів між округами і штатами, і якщо в одному з сусідніх округів буде діяти карантин, а в іншому немає, то кількість хворих в окрузі, де карантину немає, буде рости по експоненті.
– У будь-якому разі не у владі Трампа змусити губернаторів штатів скасувати обмеження і карантин або змусити їх скасовувати обмеження і карантин в окремих округах. Ці питання повністю знаходяться в компетенції губернаторів штатів.

PS Мені сьогодні пощастило. Я, хоч і вдома, але працюю цілий день. Дуже багато роботи. А робота вимагає зосередженості на ній, а не на думках про нашу реальність. Хоча забути про цю реальність, звичайно, все одно не можна, та й неможливо про неї забути.

Дякую всім, хто прочитав. Бережіть себе і своїх близьких. Бережіть один одного, допомагайте один одному. Дотримуйтесь карантин. Здоров’я всім.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України