New York City

США вийшли на перше місце в світі по числу тих, хто заразився коронавірусом

США: Від 15 тисяч на добу – такий мінімальний щоденний приріст хворих на коронавірус. Новини з США. Четвер, 26 березня. Факти дня.

* Кількість людей у ​​яких діагностовано зараження коронавірусом, становило на 21:07 четверга за часом Східного Побережжя 83,329. З них – 37,269 в штаті Нью-Йорк. Станом на той же час 1,222 людини померли від хвороби з моменту початку пандемії. Понад 230 людей померли в четвер. Зростання числа виявлених нових хворих склало приблизно 15 тисяч чоловік за добу. Всі ці числа безперервно ростуть і втратять актуальність до того, як ви прочитаєте цей текст.

– Хоча в Нью-Йорку сьогодні виявлено менше нових хворих (близько 4000), ніж вчора (близько 8000). Це може вселяти певну надію і каже про те, що суворі карантинні заходи працюють.

– США вийшли на перше місце в світі по числу тих, що заразилися коронавірусу.

– Різке зростання кількості виявлених хворих спостерігається в останні два дні в Мічигані (особливо в Детройті і передмістях), Луїзіані та Іллінойсі (особливо в Чикаго і передмістях). У тісно пов’язаному з Нью-Йорком георгафічно і економічно штаті Нью-Джерсі число хворих зростає паралельно з Нью-Йорком (6,876). Багато людей, які працюють в місті Нью-Йорку, живуть в Нью-Джерсі.

* Протягом останніх тижнів 3 мільйона 280 тисяч американців зареєструвалися як безробітні.

* Трамп оголосив, що збирається розробити план повернення країни до роботи, округ за округом, штат за штатом, в залежності від кількості хворих. Мабуть, йому неможливо пояснити, що вірус не визнає кордонів між округами і штатами, і якщо в одному з сусідніх округів буде діяти карантин, а в іншому немає, то кількість хворих в окрузі, де карантину немає, буде рости по експоненті.
– У будь-якому разі не у владі Трампа змусити губернаторів штатів скасувати обмеження і карантин або змусити їх скасовувати обмеження і карантин в окремих округах. Ці питання повністю знаходяться в компетенції губернаторів штатів.

PS Мені сьогодні пощастило. Я, хоч і вдома, але працюю цілий день. Дуже багато роботи. А робота вимагає зосередженості на ній, а не на думках про нашу реальність. Хоча забути про цю реальність, звичайно, все одно не можна, та й неможливо про неї забути.

Дякую всім, хто прочитав. Бережіть себе і своїх близьких. Бережіть один одного, допомагайте один одному. Дотримуйтесь карантин. Здоров’я всім.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

1 × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh