Подорожі

США ввели заборону на провезення планшетів і ноутбуків в ручній поклажі

США заборонили перевезення планшетів і ноутбуків в ручній поклажі

Нова вимога Адміністрація транспортної безпеки не дозволяє пасажирам деяких рейсів з Близького Сходу брати з собою ноутбуки, планшети, електронні книги і камери в салон літака.

Згідно новим вимогам влади США, авіакомпанії 8 країн тепер не дозволяють своїм пасажирам перевозити на борту літака електронні або електричні пристрої смартфона. Поки заборона торкається аеропортів 8 країн, в яких переважає мусульманське населення, але можливо, вона пошириться і на інші країни.

Секретний указ днями був отриманий електронною поштою з позначкою «конфіденційно» від Адміністрації транспортної безпеки TSA.

Заборона поширюється поки що на аеропорти восьми країн:

  • Королева Алія (Йорданія)
  • Міжнародний аеропорт Каїра (Єгипет)
  • Міжнародний аеропорт Ататюрка (Туреччина)
  • Аеропорти “Король Абдул-Азіз” “король Халід” (Саудівська Аравія)
  • Кувейтський Міжнародний аеропорт (Кувейт)
  • Міжнародний аеропорт Мохамеда V (Марокко)
  • Міжнародний аеропорт Дохи (Катар)
  • Міжнародні аеропорти Дубай і Абу-Дабі (ОАЕ)

Пасажири прямих рейсів, а також рейсів з пересадками у вище перелічених аеропортах тепер можуть брати з собою в салон літака тільки пристрої не більше мобільних телефонів і смартфонів. Все інше (ноутбуки, планшети, камери, електронні книги тощо) потрібно здавати в багаж. Виняток становлять пристрої, які дозволяють екіпажу літака відображати діаграми, схеми польотів, карти аеропортів та іншу цифрову документацію. Також заборона не стосується медичних пристроїв.

Переглянути Національні парки США: ТОП-5 найкрасивіших і незвичайних у фотографіях

США ввели заборону на провезення планшетів і ноутбуків в ручній поклажі

Адміністрація транспортної безпеки посилається на дані Департаменту внутрішньої безпеки США і вважає, що нові заходи будуть сприяти запобіганню тероризму. Міністерство внутрішньої безпеки США стурбоване тим, що терористи можуть нанести удар по комерційним авіарейсам.

Прес-секретар Міністерства внутрішньої безпеки Девід Лапан заявив The Guardian, що Міністерство не коментує можливі заходи безпеки, але буде надавати будь-які оновлення вимог, якщо це буде необхідно.

Є дані про те, що влада Великобританії розглядає можливість введення аналогічних вимог щодо заборони на провезення техніки ручної поклажі для деяких рейсів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.