Авторські статтіДіаспора

США вклали 40млн. доларів у чеські ліки від раку

Американський інвестор підтримав виробництво нових ліків для боротьби з раком, яке витворили і попередньо протестували члени міжнародної команди вчених Академії наук ЧР та Університету Джонса Хопкінса в Балтіморі.

За інформацією Чеського телебачення, американський інвестор вклав у дослідження 40 млн доларів. Дослідження триватимуть в США, для цього за океаном створена дочірня компанія Dracen Pharmaceuticals. На тести піде до п’яти років.

Нові ліки боряться з раком шляхом припинення метаболізму глутаміну, речовини, бере участь в обміні речовин і відновлення організму після навантажень. Призупинення метаболізму глутаміну позбавляє ракові клітини необхідної підживлення, особливо підживлення азотом. Зрештою, ракова клітина гине.

Основна проблема вчених у тому, що без глутаміну тканини людського організму руйнуються. І команда вчених, найімовірніше, знайшла спосіб, як блокувати метаболізм глутоміну виключно для ракових клітин. Більш того, блокування буде керованою, тобто вчені зможуть контролювати процес і починати його в потрібний час.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України