США вклали 40млн. доларів у чеські ліки від раку

Американський інвестор підтримав виробництво нових ліків для боротьби з раком, яке витворили і попередньо протестували члени міжнародної команди вчених Академії наук ЧР та Університету Джонса Хопкінса в Балтіморі.

За інформацією Чеського телебачення, американський інвестор вклав у дослідження 40 млн доларів. Дослідження триватимуть в США, для цього за океаном створена дочірня компанія Dracen Pharmaceuticals. На тести піде до п’яти років.

Нові ліки боряться з раком шляхом припинення метаболізму глутаміну, речовини, бере участь в обміні речовин і відновлення організму після навантажень. Призупинення метаболізму глутаміну позбавляє ракові клітини необхідної підживлення, особливо підживлення азотом. Зрештою, ракова клітина гине.

Основна проблема вчених у тому, що без глутаміну тканини людського організму руйнуються. І команда вчених, найімовірніше, знайшла спосіб, як блокувати метаболізм глутоміну виключно для ракових клітин. Більш того, блокування буде керованою, тобто вчені зможуть контролювати процес і починати його в потрібний час.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

1 × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh