Авторські статті

США відправлять в Україну інструкторів з десантної бригади «Sky Soldiers»

  В Україну для навчання бійців Національної гвардії відправляться військовослужбовці США – десантники з сто сімдесят третьої повітряно-десантної бригади «Sky Soldiers», що базується в місті Віченца, що в Італії. Всього Україну відвідають 290 офіцерів, через яких пройде 6 рот Нацгвардії.

Варто було б відзначити, що американські ВДВшники будуть проводити навчання в Західній Україні в Міжнародному центрі миротворчості та безпеки в Яворові, що зовсім поруч з Польщею, а тому, терористи (нарешті побачимо найманців США), будуть розчаровані.

Інструктори це не бойові одиниці і давно б уже пора засвоїти просту істину – жодна країна в світі не відправить своїх солдатів вмирати за Україну, а ось навчити українських військових – цілком. Але, виникає один досить цікаве питання.

Справа в тому, що українські підрозділи під час різноманітних навчань всіх родів військ завжди показували високий рівень підготовки та майстерності, а український спецназ і зовсім, на багатьох міжнародних змаганнях займав призові місця. У ВСУ зараз є не тільки,  відмінна школа підготовки спеціальних підрозділів, що дісталася у спадок від СРСР і ввібрала сучасні тенденції, а й реальний бойовий досвід незвичайної, гібридної війни. Власне, навіщо нам тоді інструктори?

Відповідь напрошується сама собою – навчатимуть користуванню тим, що на озброєнні у ЗСУ не знаходилося, підсумовує Злий Одессит.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.