Авторські статті

США відкрили нову еру в підкоренню космосу безпілотниками

З мису Канаверал був запущений ракетоносій Atlas V, який вивів на земну орбіту безпілотний космічний корабель (БПКК) Boeing X-37B.

Хочу зробити акцент на двох моментах, які особливо повинні сподобається всім критикам США як космічної держави, що рекомендувли їм запускати свої космічні кораблі з допомогою батута. Перший – успішний запуск ракетоносія. Другий – безпілотний космічний корабель.

До слова сказати БПКК Boeing X-37B є таким собі Джеймсом Бондом – секретним агентом в космічній індустрії США. Його називають “секретним шатлом” ВВС США, оскільки практично нічого невідомо, як про завдання поставлених перед апаратом, так і про його можливості, ТТХ і розміщеному на ньому обладнанні.

Я не хочу зараз займатися конспірологією і вигадувати,  про цілі даного БПКК, нехай цим займаються інші, але сам факт початку нової ери – очевидний. І якщо США в питанні повної заміни пілотованої техніки ступають семимильними кроками, головний їхній антагоніст продовжує пнутися намагаючись запустити Ангару, підсумовує блогер Злий Одессит.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України