США продовжують нарощувати вогневу міць у країнах Балтії . Фото

  Не встигли виставити на громадський суд  минулого тижня модель ведення бойових дій між НАТО і Росією, розроблену американською аналітичною організацією Stratfor, в якій вказувалося, що основним недоліком альянсу в подібному бойовому зіткненні буде недостатня кількість сил ВПС, як сьогодні на естонську авіабазу Емарі прибули 300 американських військовослужбовців у супроводі 14 винищувачів F-16CM ВПС США від 510-ї ескадрильї, яка в свою чергу, постійно дислокується на авіабазі Авіано в Італії.


Одне втішає, прибули вони в рамках найбільших спільних навчань ВПС США та Естонії, а тому, хвилюватися російським патріотам неварто.

Ці навчання триватимуть надзвичайно довго – майже місяць, до того ж партія винищувачів не остання. Та й за логікою речей, що заважає за цими навчаннями, почати наступні?
Не встигли в Ризі вивантажиться Абрамси, причому не останні, як в Естонію вже летять F-16CM. Країни Балтії стають одним суцільним полігоном для навчань і техніку туди звозять вдень і вночі, згідно розробленим моделям, з урахуванням усіх недоліків наявної на сьогодні системи.
Мабуть в даному контексті, можна сміливо говорити про те, що якщо ВС РФ для виправдання окупації Донбасу вже давно обзавелися міфом на всі випадки життя “Нас там немає!”, То НАТО і ВС США незабаром матимуть свій аналог – “У нас там навчання!”

Злий Одессит

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

one × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh