Авторські статті

США продовжують нарощувати вогневу міць у країнах Балтії . Фото

  Не встигли виставити на громадський суд  минулого тижня модель ведення бойових дій між НАТО і Росією, розроблену американською аналітичною організацією Stratfor, в якій вказувалося, що основним недоліком альянсу в подібному бойовому зіткненні буде недостатня кількість сил ВПС, як сьогодні на естонську авіабазу Емарі прибули 300 американських військовослужбовців у супроводі 14 винищувачів F-16CM ВПС США від 510-ї ескадрильї, яка в свою чергу, постійно дислокується на авіабазі Авіано в Італії.


Одне втішає, прибули вони в рамках найбільших спільних навчань ВПС США та Естонії, а тому, хвилюватися російським патріотам неварто.

Ці навчання триватимуть надзвичайно довго – майже місяць, до того ж партія винищувачів не остання. Та й за логікою речей, що заважає за цими навчаннями, почати наступні?
Не встигли в Ризі вивантажиться Абрамси, причому не останні, як в Естонію вже летять F-16CM. Країни Балтії стають одним суцільним полігоном для навчань і техніку туди звозять вдень і вночі, згідно розробленим моделям, з урахуванням усіх недоліків наявної на сьогодні системи.
Мабуть в даному контексті, можна сміливо говорити про те, що якщо ВС РФ для виправдання окупації Донбасу вже давно обзавелися міфом на всі випадки життя “Нас там немає!”, То НАТО і ВС США незабаром матимуть свій аналог – “У нас там навчання!”

Злий Одессит

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.