Новини

США нарощує свою військову присутність в Середземномор’ї

Як повідомляють користувачі Фейсбук, у Середземномор’ї зростає число авіаносців США, палубна авіація яких здатна досягти території Росії. У східній частині Середземномор’я репер разом з авіаносцем George HW Bush , Середиземним морем курсуватиме авіаносна ударна група ВМС США на чолі з атомним авіаносцем Harry Truman, передає «Інтерфакс» з посиланням на сайт ВМС США.

28 березня авіаносна група на чолі з Harry Truman «пройшла через Суецький канал, завершивши семимісячне патрулювання на Близькому Сході», йдеться в повідомленні.

Авіаносець і кораблі бойової охорони повинні будуть пройти через акваторію Середземного моря на бази приписки на атлантичному узбережжі США. Терміни перебування авіаносця Harry Truman в Середземномор’ї не уточнюються.

Як повідомлялося, Harry Truman, який йшов на зміну в район Перської затоки авіаносцю George HW Bush за рішенням Вашингтона, в середині березня затримався в східному Середземномор’ї у зв’язку із ситуацією в Україні.

За повідомленнями ряду ЗМІ, він був направлений до Чорного моря для можливої відповіді Збройним силам РФ.

За словами експертів, палубна авіація американського авіаносця з урахуванням дозаправки в повітрі здатна досягати території України і Криму, який у середині березня був анексований Росією.

Раніше в порівняльній близькості до південних рубежів Росії перебував також американський есмінець Truxtun. Однак 23 березня він покинув акваторію Чорного моря після успішних навчань з ВМС Болгарії та Румунії.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України