США можуть почати вакцинацію від COVID-19 вже у грудні 2020 і досягнути колективного імунітету у травні 2021 року

Голова групи швидкого реагування з питань вакцин та ліків від COVID-19 у Білому домі Монсеф Слауї прогнозує, що вакцинація американців може розпочатися 11 грудня.

Управління з продовольства і медикаментів США (FDA) може погодити застосування вакцини вже 10 грудня. Про це повідомляє американський телеканал CNN.

За словами представника Білого дому, у п’ятницю компанія Pfizer подала заявку до FDA на отримання дозволу на екстренне використання їхньої вакцини від коронавірусу. Цю заявку має розглянути відповідний комітет 10 грудня.

Як пояснив Слауї, у разі затвердження розповсюдження вакцини може початися вже наступного дня.

“Наш план полягає в тому, щоб мати змогу доставити вакцини до місць імунізації протягом 24 годин з моменту затвердження, тому я очікую, можливо, на другий день після затвердження – 11 або 12 грудня”, – зазначив він.

Однак спочатку вакцину планують давати групам найвищого пріоритету: медикам, пенсіонерам, людям із супутніми захворюваннями. Діти, на думку Слауї, отримають вакцину у середині 2021 року, але найнижчий вік для вакцинації поки не затверджений.

“Я не знаю, чи FDA затвердить вакцину для використання до цього віку (12-14 років – ред.). Можливо, вони зупиняться на віці від 18 років”, – додав Слауї.

Влада США планує вакцинувати 20 мільйонів людей до кінця року, а потім – 30 мільйонів на місяць, починаючи з січня 2021 року. Американські військові будуть відповідати за доставку доз вакцин у всі 50 штатів США.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

9 + ten =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh