Авторські статті

США готують масштабну зачистку олігархів України, – експерт (ВІДЕО)

Політтехнолог Андрій Золотарьов в інтерв’ю Радіо Свобода каналу Ukrlife.TV детально проаналізував передвиборні розклади в основних політичних силах, які змагаються у парламентських перегонах, а також розповів про місце України в світовій геополітиці.

Реакція українців:

Ольга Євтушенко: Скоріше б вже.

Корсун Ірина: Дивні висновки, що робить США. Ми що, вже зовсім ніхто і звати нас ніяк? Так, нам допомагають розслідувати корупцію, але це зовсім не означає, що ми нічого не можемо зробити самі. А за рахунок кого олігархи сколотили свої статки в нашій країні-за рахунок народу і природних багатств України. І робили це нахабно, нахабно, зневажаючи всі закони і норми моралі. Нехай відповідають за законом.

Сергій Мельников: Тільки вони і можуть це зробити накласти санкції на шкірного особисто. Колія вже стогне зі своїми дармоїдами. У них вже виходять з плакатами на вулицю.

США розвалили СРСР і цих нагнути. Подивіться як живе Південна Корея і Німеччина після воєн завдяки США. Їм допомогли тільки штати після розрухи. І якби не штати фашисти дійшли б до Курил

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

8 − 6 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.