США готують масштабну зачистку олігархів України, – експерт (ВІДЕО)

Політтехнолог Андрій Золотарьов в інтерв’ю Радіо Свобода каналу Ukrlife.TV детально проаналізував передвиборні розклади в основних політичних силах, які змагаються у парламентських перегонах, а також розповів про місце України в світовій геополітиці.

Реакція українців:

Ольга Євтушенко: Скоріше б вже.

Корсун Ірина: Дивні висновки, що робить США. Ми що, вже зовсім ніхто і звати нас ніяк? Так, нам допомагають розслідувати корупцію, але це зовсім не означає, що ми нічого не можемо зробити самі. А за рахунок кого олігархи сколотили свої статки в нашій країні-за рахунок народу і природних багатств України. І робили це нахабно, нахабно, зневажаючи всі закони і норми моралі. Нехай відповідають за законом.

Сергій Мельников: Тільки вони і можуть це зробити накласти санкції на шкірного особисто. Колія вже стогне зі своїми дармоїдами. У них вже виходять з плакатами на вулицю.

США розвалили СРСР і цих нагнути. Подивіться як живе Південна Корея і Німеччина після воєн завдяки США. Їм допомогли тільки штати після розрухи. І якби не штати фашисти дійшли б до Курил

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

2 × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh