Новини з Австрії

Порівняння цін в Австрії: які товари дорожчають після Різдва

Після Різдва багато товарів буде дешевшими, але не всі. Порівняння цін показує, які товари варто купувати після свят, а які варто купувати зараз.

«Класика в продажі – мода, аксесуари і сезонні речі. Але всі торгові склади потрібно швидко звільняти, а значить, потрібно знижувати ціни. У багатьох категоріях є дешеві пропозиції до Різдва, які закінчуються в кінці різдвяного сезону! »- пояснює Йорг Штамплер, менеджер з маркетингу idealo.at.

Грунтуючись на даних за попередній рік, платформа порівняння цін перевірила, які категорії товарів значно дешевші безпосередньо перед Різдвом, ніж в перші п’ять тижнів нового року. Результат: в категоріях ноутбуків, навушників, наручних годинників, лижних черевиків, моніторів і валіз ціни не змінилися до кінця «класичної розпродажі».

Навпаки, в минулому році відразу після Різдва ціни на комп’ютерні акустичні системи зросли на 24 відсотки, на планшети – на 15 відсотків. Крім того, на смартфони, геймпади і лижні шоломи – на 11 відсотків. За кілька днів після Різдва саундбари і дрони стали дорожче на 7 відсотків, еспресо-машини – на 6 відсотків, а смарт-годинник – на 5 відсотків.

«І навпаки, на відміну від несподіваного підвищення цін в період розпродажів, в минулому році ми змогли спостерігати, що, наприклад, ціни на іграшки були знижені на 42 відсотки, а іграшкові автомобілі – на 31 відсоток протягом декількох днів. Тут всім мисливцям за знижками варто почекати кілька днів », – говорить бос idealo.at Вероніка Бар.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України