Політика

Спрощено в’їзд для людей із окупованих територій: що потрібно знати?

В Україні спростили в’їзд для людей з окупованих територій. Тепер громадяни нашої країни зможуть виїжджати з окупованої території без паспорта та використовувати лише свідоцтво про народження, інформує Міністерство з реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Зазначається, що вчора, 13 жовтня, пройшло засідання міжвідомчої робочої групи із захисту прав громадян, які потребують допомоги у поверненні до України. Група була створена кілька днів і займатиметься вирішенням проблем отримання або відновлення документів громадян України, які виїхали в треті країни.

“Наші співгромадяни виїжджають з тимчасово окупованих територій на контрольовану територію, в тому числі через треті країни. Втім, це непросто зробити, якщо людина втратила документи”, – зазначають у міністерстві.

Наразі було внесено зміни та громадян зможуть пропускати на територію нашої держави за наявності свідоцтва про народження. Потім ідентифікацію будуть проводити вже на території України.

Крім того, було ухвалено рішення розширити повноваження консульств України в Казахстані, Туреччині, Грузії, Естонії та Латвії з метою спрощення та прискорення порядку видачі тимчасового посвідчення на повернення в Україну.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України