Новини

Справжній чоловік знає, що потрібно для нього

Кожна дівчина прагне, щоб з нею завжди був чоловік з доглянутим волоссям та бородою, що не стирчить у різні боки. Для мужніх і впевнених чоловіків, барбершоп львів пропонує свої професійні послуги, що допоможуть перетворитися в справжнього красеня. Сьогодні ви маєте можливість забути про чудовище в дзеркалі, наші професійні працівники проведуть ефективне перевтілення в іміджі кожного чоловіка. Ми дозволимо перенестися вам в 20ті роки наповнені музикою душі, ритмами джазу, красивими дівчатами та ефектним стилем.

GC Barbershop, надає одні з найкращих послуг для клієнтів. Прийшовши в перше до нас, ви не захочете більше шукати інші салони, щоб привести себе в порядок. Користуватися послугами барберів, ви можете як самостійно, так і з сином якщо він у вас є.

Які послуги пропонує GC Barbershop?

 1. Чоловіча стрижка;
 2. Стрижка машинкою (до 3 мм);
 3. Стрижка машинкою (от 3 мм);
 4. Дитяча стрижка;
 5. Стрижка бороди та вусів;
 6. Королівське гоління;
 7. Камуфлювання сивини;
 8. Чоловіча стрижка + стрижка бороди;
 9. Стрижка машинкою + стрижка бороди;

Користуючись послугами наших барберів, ви будете впевненими в правильності результату. Також кожен клієнт отримує індивідуальний підхід до створення свого стилю. Ми прислухаємося до всіх побажань клієнта, та працюємо виключно для того щоб кожен чоловік був задоволений своїм зовнішнім виглядом.

В чому переваги?

 1. Професійна робота кожного барбера. Ви гарантовано отримуєте бажаний результат не хвилюючись за свій зовнішній вигляд. Для вас ефективно підбереться стиль, що як найкраще підкреслить вашу індивідуальність;
 2. Ціна. На відміну від звичайних салонів, ми пропонуємо найкращу ціну на всі послуги, а головне кожен клієнт впевнений в тому, що отримає. Не потрібно переплачувати за послуги, що не є ефективними, коли ми зробимо все на вищому рівні;
 3. Робота виключно зі стерильними матеріалами. Прийшовши до нас, ви не переживаєте отримати дерматологічне захворіння, оскільки все знаходиться в чистоті, та проходить дезінфекцію. Ми дбаємо про те, щоб кожен клієнт виходячи з нашого салону, отримував тільки модну зачіску та стильну бороду;
 4. Салон є виключно чоловічим, тому ви з легкістю зможете в нас розслабитися після напруженого дня. Під час процедури ви отримуєте легкість, а головне можливість насолодитися виключно чоловічою компанією, що вас підтримає та може надати пораду при потребі.

Справжні чоловіки обирають барбершоп Львів, оскільки знають, що для того, щоб створити вишуканий образ, потрібна допомога професіоналів, які вміють правильно працювати.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України