Право

Справу щодо розкрадання коштів Міноборони передали до суду

НАБУ та САП передали до суду справу про заволодіння коштами Міністерства оборони на понад 27 мільйонів гривень під час закупівлі авіаційних шин. Перед судом постануть екс-помічник народного депутата, колишні посадовці Міноборони та підприємець.

За даними слідства, керівники логістичних підрозділів ЗСУ сприяли перемозі приватної фірми у тендерах на постачання авіаційних комплектуючих. Для симуляції конкуренції на торги допускали лише “своїх” учасників, пропозиції інших відхиляли. “Пропозиції відхиляли, навіть якщо вони були вигідніші”, — зазначили слідчі.

Фірма закуповувала продукцію напряму через європейську компанію та перепродувала за завищеними у кілька разів цінами. Помічник депутата контролював оплату рахунків Міноборони. У результаті оборудки, ЗСУ переплатили 27,3 мільйона гривень.

Схему викрили у червні 2025 року за сприяння СБУ.

Джерело

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України