Авторські статті

Олена Кудренко: Спостерігаючи за обличчям Зеленського, здається що він починає розуміти у що вплутався

Пост Олени Кудренко подаємо мовою оригіналу:

“Спостерігаючи за обличчям нашого нового президента під час брифінгу по темі чотирьох загиблих воїнів ВСУ, складається враження, що він починає розуміти, у що вплутався. І що жартувати як раніше у нього, можливо, ніколи вже не вийде.

У внутрішній політиці ти король. Ти можеш показати всім кузькіну мать і отримати чого душа забажає. Але є зовнішня. І там сильні гравці, які бачать новачка і користуються його слабкістю.

Правильно назвали його дилетантом. І не можна було дзвонити Путіну. І Порох йому не телефонував, а тиснув з допомогою союзників – бо зателефонувати Путіну можна. Але якщо у тебе є чим бити. А в даному випадку нам бити нічим. І такі ходи оголюють твої тіло– ти або готовий до боротьби, або ні. І тоді вчасно поклади трубку.

Давайте на побутовому рівні наведемо приклад. Сусід мовчки переставивши паркан у бік твого дому, і ти одного разу прийшовши з роботи просто за фактом уперся в стіну. Можна піти до сусіда і покричати, побитися, попросити. При цьому сусід нахабний, колишній мент і відчуває твою слабкість.

Другий варіант – до сусіда не підеш ти. А мент з твоїм заявою на порушення кримінальної справи. Або твій адвокат. Або твої друзі, статусом вище, ніж твій сусід. І при цьому ти дізнався, що у сусіда нелегально побудований будинок, і газ він провів з масою порушень. Ти можеш написати на нього папірець в контролюючі органи, і все в такому роді. Це – козирі, твої.

Загалом, хід думок зрозумілий. А від Путін саркастично посміхнувся (коли ботокс – емоції на обличчі не так помітні, але вони є) ще на етапі наївних заяв Зеленського про те, що можна десь на кордоні з Путіним поснідати. І десь там ж домовитися. Істина в тому, що нашого слабкого гравця спочатку серйозно не сприйняли, і тому був забитий гол у наші ворота – мовляв, це ж ваші українські військові стріляють по мирним жителям Донбасу? Ось і отримали здачі.

Здавання – це міна в окоп. Відразу чотирьох. Під час “перемир’я”.

У Зеленського є шанс зрозуміти всю глибину відповідальності президента воюючої країни. І десь відчути себе на місці Порошенко. А ще я дуже йому, Зеленському, навіть щиро бажаю це скоріше зрозуміти, пропустити через себе і спуститися з небес на землю.

Світ не крутиться навколо активів Коломойського. Якщо б повноваження президента обмежувалися тільки польотами по країнам, чаюванням і дзвінками Баканову з приводу чортів – а ще грою на публіку і купанням в Одесі – то ми, розуміють жахи війни, не були б так критичні.

У Зеленського є шанс. На шкода, у його виборців шансу немає – тому що, як кажуть, поки не одягнеш чужу шкуру, не зрозумієш. Так що їм потрібні видовища, показова порка депутатів та концерти. Щоб відтягнути момент прозріння по комуналці і пенсій.

А Зеленський виглядає жалюгідним. Навіть шкода, чи що. Хотілося б сказати: Володимир, це початок. Слабкий президент – слабкі позиції країни.

Слабкі позиції – більш серйозні кроки ворога. Більше війни, більше смертей і більше провини. На тобі. На президенту. Як у нас прийнято.

Ну, як це було всі попередні роки, за заведеною і тобою в тому числі традиції.” – написала Кудренко.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.