Новини

Способи знайти роботу в Борисполі: інтернет, служба зайнятості та Бодя онлайн

За 1 півріччя 2020 року кількість безробітних в Україні лише за офіційними даними зросло на понад 60%. Більшість компаній та підприємців розміщених у популярному бориспільському каталозі Бодя онлайн на час карантину скоротили розміщення нових вакансій для пошуку працівників. Навіть попри те, що охочих працювати більше ніж пропозицій, роботу знайти можна. Пошук потрібно починати визначивши за яку зарплату є готовність працювати та спеціальність яку бажаєте зайняти. Якщо потрібна будь-яка робота, навіть некваліфікована, то її пошук в Борисполі займе до тижня. Пошук роботи за конкретною кваліфікованою спеціальністю реально знайти за 2 тижні. Високу керівну посаду з великою зарплатою можна шукати до півроку. Для початку слід запитати своїх родичів та знайомих про можливе вільне місце, яке вони знають. Також хорошим способом буде розіслати резюме компаніям. Підійдуть й різноманітні сайти пошуку роботи. Але там потрібно бути обережним, щоб не потрапити на гачок шахраїв. Щоб пришвидшити пошуки можна використовувати всі ці варіанти одночасно. Також можна спростити пошуки й звернутися до кадрового агентства, але його послуги часто є платними. Допомагає у пошуку й держава, причому безкоштовно в особі служби зайнятості. Така робота завжди буде надійною та оформленою офіційно. Це дасть доступ до стажу, страхуванню, нормованому робочому дню, оплачуваним лікарняним та відпусткам. Бориспільцям у пошуку роботи допомагає міськрайонна філія Київського обласного центру зайнятості, яка знаходиться за адресою вулиця Глибоцька, 8. Щоб скористатися її послугами потрібно зателефонувати 04595 50782 та проконсультуватися на рахунок можливого працевлаштування. У службі підкажуть, які документи потрібно зібрати, яким чином оформити та подати.

Скільки вакансій має центр зайнятості Бориспіль?

Існує думка, що служба зайнятості дає лише низькокваліфіковані роботи, які погано оплачуються. Тому більшість людей звертаються до неї лише з ціллю отримувати допомогу по безробіттю. Але це не так.

За червень у Борисполі з’явилося 29 вакансій від служби зайнятості. За першу половину липня ще 34. Є пропозиції для водіїв, комірників, диспетчерів. касирів, вантажників. Також можна зустріти вакансії поліціянта, бухгалтера, техніка-оператора, бортпровідника, адміністратора, інженера, юриста. Середня зарплата вакансій 8 тисяч гривень. Є звичайно з меншими сумами в 5 та 6 тисяч. Хоча вистачає пропозицій вищих за середню зарплату по Україні у 12 та навіть 15 тисяч гривень. При цьому вимог набагато менше ніж у вакансіях на популярних сайтах з пошуку роботи. Вони звичайно різняться в залежності від посади. Десь потрібні права на керування автомобілем, десь стаж у 1-2 роки. Загалом же Центр зайнятості Бориспіль має близько 150 вакансій для охочих працювати. Серед них є сезонні роботи та постійні. Також за деякими вакансіями роботодавець надає житло. В основному це вакансії охоронників та патрульних поліціянтів. Щоправда, поданих резюме зараз більше. У місті за допомогою до Бориспільського центру зайнятості звернулися понад 2300 осіб найрізноманітніших спеціальностей. Тому конкуренція на 1 місце справді висока. І це напевно найбільша проблема. Навіть за бажання працювати, отримати саме бажане місце може бути проблематично. У бориспільському пошуковику також повідомляють що, на Боді онлайн зафіксовано збільшення запитів з пошуку інформації про центр зайнятості. Це означає, що через кризу дедалі більшій кількості людей потрібна робота. Проте як показує досвід, той хто наполегливо шукає, той завжди знайде, навіть у складні часи.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.