Спорт

Спорт та оздоровлення, що об’єднують в Таор-Карпати

Спорт – це життя, стверджують численні фахівці. І хіба можна з ними сперечатися? Спорт – це сила, здоров’я, краса, довголіття, бадьорість, гарне самопочуття та чудовий настрій. Але для повноцінного розвитку спортсмени потребують підтримки. Допомога тим, ким може пишатися вся наша країна – невід’ємний напрямок діяльності бази Таор-Карпати.

За запрошенням комплексу та за підтримки Кімаковича Кирила Ігоровича базу відвідали молоді учасники клубу «Еней», відомого дитячого клубу бойових мистецтв.

Спортивний клуб «Еней» – унікальний у своєму роді із довгою історією та численними перемогами. Це не просто група шанувальників спорту, які зібралися за спільними інтересами, а повноцінна спортивна школа, що прославилася на всю Україну блискучими результатами власних вихованців.

Поштовхом для створення школи, за словами її організаторів, стала криміногенна ситуація, що стрімко поширювалася містом. Молодь, не маючи де провести час, ставала на хибний шлях. Тому було вирішено запропонувати альтернативу – спортивний клуб “Еней”. Сьогодні направлений не лише на вдосконалення тіла та бойових навичок, а й на виховання культури, правильної поведінки, поваги та раціонального, виваженого мислення.

Запрошення клубу в Таор-Карпати стало своєрідною взаємовигідною співпрацею. У той час, як гості бази могли поспостерігати за талановитими спортсменами та їх вражаючими вмінням, чи навіть спробувати власні сили і поспілкуватися із юними чемпіонами, самі спортсмени чудово відпочили та провели час.

Активне дозвілля у одному з наймальовничіших карпатських куточків, приємна компанія, численна увага, яскраві та незабутні емоції – що може бути краще? Діти змогли весело розважитися, познайомитися із новими людьми, поплавати, скуштувати місцевих смаколиків та провести час у приємній та дружній атмосфері.

База Таор-Карпати надає все необхідне саме для насиченого активного відпочинку: катання на квадроциклах, джипах чи верхи на коні, футбольний матч, мотузковий парк, пейнтбол, прогулянка лісом чи на велосипедах, політ на повітряній кулі чи аерошуті, більярд, квести, тощо. Все це вигідно доповнюють численні оздоровчі та спа-процедури.

Така насичена програма приправлена унікальною місцевою особливістю: неповторною природою, яка тут особливо чарівна та корисна для усіх. Кожен новий день – це не лише нові враження, а й безцінний вклад у власне здоров’я та самопочуття, у чому і змогли переконатися юні спортсмени клубу «Еней».

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України