Авторські статтіНовини

На Львівщині прикордонники затримали египтянина, який пішки прямував до Польщі

На Львівщині прикордонники затримали египтянина, який пішки прямував до Польщі, а на кордоні з Молдовою – українку, що планувала обійти паспортний контроль.

Так, під час моніторингу державного кордону, на околиці населеного пункту Нижанковичі, прикордонники відділу «Смільниця» помітили підозрілу особу. Чоловік, 1991 року народження, був без документів і при собі мав лише ксерокопію паспорту. В подальшому з’ясувалось, що в Україну він прибув торік з Єгипту, певний час легально проживав і працював, проте вирішив шукати кращої долі на Заході.

А 38-річна українка, мешканка Вінницької області, прямувала до Кишиніва через пункт пропуску «Кучурган». Зайшовши на територію пункту пропуску жінка, спробувала перебіжками, ховаючись від прикордонників, непомітно прошмигнути до сусідньої країни. Але її намірам завадили охоронці кордону. Виявилося, що порушниця має при собі внутрішній паспорт громадянина України (ІD-картка), який не дає права на перетин кордону. Ймовірно знаючи це, українка і вдалася до такого вчинку.

В обох випадках затриманих притягнуто до адмінвідповідальності за спробу незаконного перетинання державного кордону України, рішення у справах прийматиме суд.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України