Авторські статтіНовини

Співробітник NASA розкрив таємницю про Місяць, яку приховували 40 років

У минулому голова фотографічної служби НАСА Кен Джонскон вирішив розкрити таємницю NASA, яку приховували 40 років. Як зазначив працівник компанії, раніше він не міг сказати, так як підписав документи про секретність.

Люди, які цікавилися Місяцем помічали, що знімки, зняті астронавтом, були неповними. Як з’ясувалося, чоловік, що літав на Місяць, виявив там штучні об’єкти, які залишили явно неземні мешканці. NASA заборонили поширювати інформацію про знахідку, вилучивши всі документи і фотокарти.

Але фотограф Кен Джонсон знищив не всі свідоцтва, щоб після закінчення терміну секретності поділитися з громадськістю знахідкою NASA. Як зазначає працівник компанії, знайдені елементи допомогли вченим створити гравітаційні встановлення сучасного зразка. Знімки, які приберіг фотограф, передали в музей уфології.

Керівництво NASA заперечує секретні матеріали, які опублікував колишній працівник. У компанії відзначають, що матеріали, надані фотографом, вже давно не новина, так як опубліковані у них на офіційному сайті.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України