Співчуття Папи з приводу трагедії в Колумбії та заклики щодо ситуації в ДР Конго, Венесуелі та Парагваї

«Я глибоко засмучений з приводу трагедії, яка спіткала Колумбію, де великі селеві потоки, спричинені проливними дощами, накрили місто Мокоа, спричинивши чимало жертв та завдавши поранень. Молюся за жертви та запевняю у своїй та вашій близькості тих, які оплакують втрату своїх найдорожчих, і складаю подяку всім, хто анґажується у надання допомоги», – сказав Папа Франциск з нагоди проказування молитви «Ангел Господній», яке відбулося наприкінці Святої Меси на площі Мучеників в місті Карпі, яке Глава Католицької Церкви відвідував у неділю, 2 квітня 2017 року.

Святіший Отець також скерував свою думку до Демократичної Республіки Конго, де в регіоні Касаї відбуваються кровопролитні збройні сутички. «Запевняю свою близькість з цим народом та закликаю всіх молитися за мир, щоби серця творців цих злочинів не залишалися рабами ненависті й насильства, бо ненависть і насильство завжди сіють руйнування», – сказав він, додаючи:

«Крім того, уважно слідкую за тим, що діється у Венесуелі та в Парагваї. Молюся за ці дорогі моєму серцю народи та закликаю всіх бути витривалими в невтомному пошукові політичних рішень, уникаючи будь-якого насильства».

Папа Франциск ввірив заступництву Пресвятої Богородиці, на честь Якої посвячений місцевий катедральний собор, відчинений минулої суботи після реставрації, всі «радощі, болі й сподівання» учасників богослужіння. «Просимо Її, – додав він, – щоб Вона зупинила свій милосердний погляд на тих з-поміж нас, які страждають, особливо, на хворих, на бідних і на тих, хто позбавлений гідної праці».

А пригадуючи апостольську ревність двох видатних мирян цієї землі – блаженного Одоардо Фокеріні та праведної Маріанни Салтіні, Святіший Отець скерував особливі вітання мирянам: «Заохочую вас бути активними учасниками життя своїх громад, у єдності зі своїми священиками: слід завжди зосереджуватися на тому, що є суттєвим у звіщенні та свідченні Євангелія».

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

one × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh