Духовне

Співчуття Папи жертвам нещасного випадку на португальському острові Мадейра

Папа Франциск висловив співчуття жертвам нещасного випадку на португальському острові Мадейра. У телеграмі, яку в імені Папи Франциска Державний Секретар Святої Столиці кардинал П’єтро Паролін надіслав на ім’я преосвященного Антоніо Каррільйо, єпископа дієцезії Фуншал, що на португальському острові Мадейра, Святіший Отець висловлює співчуття жертвам нещасного випадку внаслідок падіння дерева, де загинуло 13 осіб, а коло 50 поранено. 200-літнє дерево упало на процесійний похід, який зібрався 15 серпня, щоб урочисто відзначити празник Внебовзяття Пресвятої Діви Марії.

Папа Франциск, глибоко засмучений численними загиблими та пораненими внаслідок цього нещастя, висловлює щире співчуття родинам загиблих та запевнює духовну близькість пораненим та всім постраждалим, молячись за підтримку та солідарність, щоб вони змогли подолати це випробування і як запоруку утішення уділяє їм Апостольське благословення.

В свою чергу єпископ Каррільйо звернувся до всієї парафіяльної спільноти з проханням молитись за жертви, за поранених і за їхні родини, як також за всіх, що негайно надали необхідну допомогу.

200-нє дерево, хоч і було закріплене канатом, близько полудня впало на площу, переповнену вірними, що збирались на проведення процесійного походу з нагоди свята Успіння Пресвятої Богородиці, одного з найурочистіше відзначуваних в архіпелазі Мадейра.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України