ЄС|NATO

Спільні космічні навчання США та Південної Кореї, спрямовані на вивчення ситуації в космосі

Спільні навчання Космічних сил США і ВПС Республіки Корея (РК) будуть зосереджені на покращенні можливостей обох сторін щодо космічної ситуації (SSA), сказав старший офіцер ВПС.

Військово-повітряні сили Кореї мають намір проводити спільні навчання з Космічними силами США згідно з угодою, підписаною 27 серпня між начальником штабу ВПС РК генералом Парком Ін-хо та генералом Космічних сил США Джоном В. Реймондом, начальником космічні операції на базі ВПС Петерсон в Колорадо-Спрінгс, штат Колорадо.

“Нам терміново потрібні “очі”, щоб дивитися на те, що відбувається в космосі”, – сказав полковник ВПС РК Пак Кі-Те, перший начальник Центру космічних операцій ВПС, під час семінару з військової техніки, який відбувся тут 20 жовтня. в рамках Сеульської міжнародної аерокосмічної та оборонної виставки 2021. Центр Парку, запущений минулого місяця, відповідає за складання стратегічної дорожньої карти для створення космічної потужності ВПС.

«Одною з основних речей, яких ми хочемо досягти завдяки співпраці з Космічними силами США, є покращення наших можливостей виявляти небезпечні об’єкти в космосі та як уникнути їх, коли вони наближаються до наших супутників», – сказав Парк. Покращені можливості також дозволять ВПС Південної Кореї своєчасно видавати попередження, коли об’єкт падає на Землю з космосу, сказав він. Зі свого боку, додав він, ВПС РК будують власну інфраструктуру SSA, включаючи електронно-оптичну систему супутникового спостереження, систему прогнозу і попередження космічної погоди та розвідувальні супутники, з метою повної працездатності до середини року. 2020-ті роки. Відповідно до цього, Адміністрація програми оборонних закупівель Південної Кореї (DAPA) нещодавно підписала контракт на 13,9 мільйонів доларів з Satrec Initiative на розробку системи прогнозу космічної погоди. Після розробки система допоможе запобігти несправності супутників, висотних дронів для спостереження та систем керованої зброї через порушення, які космічні погодні умови можуть спричинити в сигналах GPS, повідомляє DAPA.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України