Спільна поїздка капелана і батьків загиблих військових до музею в Радомишлі

У четвер, 19 жовтня 2017 року, військовий капелан о. Любомир Яворський, заступник керівника Департаменту військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ, з батьками загиблих військових побував у музеї в Радомишлі. 

“З батьками, які втратили своїх синів на сході України відвідали музей у Радомишлі. Ми, капелани, завжди поруч зі своїми військовими і навіть, коли уже їх немає, ми залишаємося поруч з їхніми рідними. Дякую Богу, що можу бути поруч!!!”, – розповідає про зустріч отець Любомир Яворський.

“Сьогодні додаю фотографії з багатьма хорошими людьми. На жаль, нас познайомило і об’єднало спільне горе. Ця війна забрала у нас найдорожче…. Але, незважаючи ні на що, вони прекрасні, позитивні, відкриті Люди! Ми провели чудовий осінній сонячний день в затишному місті Радомишль. Відвідали музей, насолодилися осіннім сонечком. Отримали багато тепла один від одного і від людей, які організували і провели для нас цей захід”, – ділиться враженнями пані Наталя Дубчак, мати Олександра, який загинув в зоні бойових дій.

Пані Наталя від імені всіх батьків, що разом провели цей час, висловила подяку всім, хто долучився до організації екскурсії до замку в Радомишлі для батьків, які втратили своїх синів на війні на Сході України.  А зокрема, парафії Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ м. Ірпінь та отцю Мирославу Латиннику, мешканцю міста і громадському діячу Ігорю Найді,  Департаменту військового капеланства УГКЦ і отцю Любомиру Яворському, військово-медичному капелану отцю Віталію Воєці та Комісії у справах душпастерства охорони здоров’я Київської архиєпархії, меценату Ользі Богомолець. “Завдяки зусиллям багатьох людей ми просто були щасливими….”, – говорить пані Наталія.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

13 + four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh