Спецпризначенці ГУР МО України знищили ще один російський бронетранспортер на Запорізькому напрямку. Повідомляється, що бійці Департаменту активних дій продовжують зменшувати кількість ворожої бронетехніки на полі бою.
На оприлюдненому відео зафіксовано швидке ураження російського БТР, зустріч із воєнними розвідниками тривала лише кілька секунд і завершилася вибухом машини. У повідомленні наголошується, що збройна боротьба триває.
Джерело: Facebook
