Спеціалісти NASA показали зображення сусідньої галактики. Відео

Завдяки NASA ми маємо неймовірне зображення 1,5 млрд. пікселів (69 536 x 22 230) нашого найближчого галактичного сусіда, галактики Андромеда (M31). Останній знімок М31, визнаний найбільшим космічного телескопа Хаббла як ніколи дає широкий вигляд з висоти пташиного польоту над великою частиною далекої галактики. Хоча M31 є нашим найближчим сусідом, вона все ще знаходиться на відстані 2 мільйонів світлових років від планети Земля. Нижче ви можете переглянути відеоматеріали.

Прозорої ночі галактику Андромеда видно з Землі, і люди з великого інтересу та зацікавлення спостерігали її з давніх часів. Ви можете побачити галактику у верхньому правому куті фотографії нижче, у квадраті з червоним кольором:

фото нічного неба Землі

Придивіться трохи ближче до цієї яскравої області в небі, і ви побачите масове поширення M31. Зображення Андромеди з пташиного польоту орієнтовані на частину галактики, намальовану червоним нижче:

Зображення Андромеди з пташиного польоту

Зображення Андромеди з пташиного польоту

Космічний телескоп Хаббла настільки потужний, що він мав можливість захоплювати надзвичайно чіткі риси, навіть ототожнюючи окремі зірки. Галактика Андромеди оточена подвійними зірками нашої галактики. Щоб поставити це в порівняння, уявіть собі фотографування пляжу та спроби захоплення окремих зерен піску.

Фото галактики Андромеда високого розширення

Фото галактики Андромеда високого розширення

Зараз міцно тримайся і готуйся до зміни своїх поглядів на Всесвіт! Оскільки цей відеоматеріал надає вам найбільш ясне уявлення про нашу сусідню галактику з висоти пташиного польоту. Цей кадр складається з 7398 експозицій, взятих понад 411 окремих вказівок, подорожей понад 40 000 світлових років через 100-мільйонів зірок. Готуйтеся бути враженими:

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

8 − six =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh