Авторські статтіТехно

Спеціалісти NASA показали зображення сусідньої галактики. Відео

Завдяки NASA ми маємо неймовірне зображення 1,5 млрд. пікселів (69 536 x 22 230) нашого найближчого галактичного сусіда, галактики Андромеда (M31). Останній знімок М31, визнаний найбільшим космічного телескопа Хаббла як ніколи дає широкий вигляд з висоти пташиного польоту над великою частиною далекої галактики. Хоча M31 є нашим найближчим сусідом, вона все ще знаходиться на відстані 2 мільйонів світлових років від планети Земля. Нижче ви можете переглянути відеоматеріали.

Прозорої ночі галактику Андромеда видно з Землі, і люди з великого інтересу та зацікавлення спостерігали її з давніх часів. Ви можете побачити галактику у верхньому правому куті фотографії нижче, у квадраті з червоним кольором:

фото нічного неба Землі
фото нічного неба Землі

Придивіться трохи ближче до цієї яскравої області в небі, і ви побачите масове поширення M31. Зображення Андромеди з пташиного польоту орієнтовані на частину галактики, намальовану червоним нижче:

Зображення Андромеди з пташиного польоту
Зображення Андромеди з пташиного польоту

Космічний телескоп Хаббла настільки потужний, що він мав можливість захоплювати надзвичайно чіткі риси, навіть ототожнюючи окремі зірки. Галактика Андромеди оточена подвійними зірками нашої галактики. Щоб поставити це в порівняння, уявіть собі фотографування пляжу та спроби захоплення окремих зерен піску.

Фото галактики Андромеда високого розширення
Фото галактики Андромеда високого розширення

Зараз міцно тримайся і готуйся до зміни своїх поглядів на Всесвіт! Оскільки цей відеоматеріал надає вам найбільш ясне уявлення про нашу сусідню галактику з висоти пташиного польоту. Цей кадр складається з 7398 експозицій, взятих понад 411 окремих вказівок, подорожей понад 40 000 світлових років через 100-мільйонів зірок. Готуйтеся бути враженими:

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України