Авторські статті

Спасибі беркут, що відстоюєте наше рабство!

Людська кров не змивається, вона зараз на їх руках. У президента є декілька годин, щоб одуматися, оцінити реальну ситуацію, ухвалити рішення та піти у відставку. Інакше доля Чаушеску повториться.

Україна одна з найбідніших країн Європи, то що ви відстоюєте “беркутівці”, за яке майбутнє боретесь? Вам проплатять за ваше відрядження в Києві, та ким і чим виростуть ваші діти в країні, в якій бандитська влада керуватиме. Чи ви хочете, щоб і в майбутньому ваші діти так страждали. Що ви відстоюєте, золоті маєтки наших олігархів, беззаконня та диктатуру. Одумайтесь!

“Якщо ми, українці, пробачимо це йому, то будемо заслуговувати на все, що він з нами буде робити далі.

Українці, діти нашої рідної землі, повставайте за своїх дітей, за своїх батьків, за себе! Не дайте далі себе вбивати! У нас більше не залишилося вибору!

Питання стоїть жорстко: або вони, або Вільна Україна. Або жертви наших закатованих дітей, або негайна політична смерть диктатури разом з її очільниками!

Я звертаюся до всіх людей в будь-яких погонах держави Україна: не беріть кров українців на свої душі. Ані робота, ані зарплата, ані погони не варті смерті вашої душі. Я закликаю вас звільнятися з лав найманих вбивць Януковича та переходити на сторону країни. Я знаю, що ваші матері так само моляться за вас та Україну, як і матері тих доньок та синів, яких ви вбиваєте та калічите.” – сказала Юлія Тимошенко.

На сьогодні президент протипоставив себе власному українському народові. Сьогодні президент взяв на себе людську кров. Влада, що почала застосовувати силу проти свого народу – це вже не влада! Кров українців – на руках Януковича та його посіпак!

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України