Авторські статті

Спасіба житєлям Донбаса за те, що після 23 років деградації в нас народжується Нація

Сьогодні українці перетворюються в справжню націю, яка буде покладати життя брат за брата. Вороття немає. Ми сьогодні єдині як ніколи до того. Ці поодиноки вискочки, засліплені та затуманені згодом зрозуміють, де правда.

Влада особливо цинічно використовує у вигляді живого щита солдатів строкової та контрактної служби для прикриття бандитського режиму Януковича. Солдатам всього по 20-23 роки. Влада не шкодує синів українського народу і кидає їх на барикади, де застосовується вогнепальна зброя.

“Ми маємо одне просте завдання щодо полонених – зберегти їм життя від розправи чи самосуду. Ми чітко усвідомлюємо, що це такі самі люди, як і всі инші, але вони виконували злочинні накази, які дає їм влада. Вони отримали першу медичну допомогу, їхнє життя буде збережене. Їх не катують і з них не знущаються.

“Я впевнений, що полонені мають зараз звернутися до батьків, матерів та до таких самих, як і вони солдатів “ввшників” із закликом скласти зброю, оскільки вони не хочуть помирати за Януковича і за присягу, яку вони йому не давали. Ці люди давали присягу українському народу. Тож треба негайно скласти зброю усім, хто готовий це зробити, чим зберегти життя як своє, так і України.

Кожен солдат-“ввшник”, який стоїть на передовій, наражає своє життя на небезпеку. Він кожної хвилини може загинути. У них є два виходи: або загинути ні за цапову душу і своїм трупом створити барикаду для режиму Януковича, або перейти набік народу, скласти щити та відмовитися виконувати злочинні накази. Ми гарантуємо, що всі життя буде збережено й хлопці повернуться додому

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України